Wpis z mikrobloga

@WielkiPowrut88: Taaaa od razu 2000m2 i wlasnie dlatego chalupy nie masz.... Mam taką kumpele co stawia dom 350m2 buduje go już 8 lat mieszkając w pokoju u teściów. W międzyczasie przy ilości hajsu jaki ten dom wchłonął to dawno by już mieszkała w domku 100m2, gdyby nie ta megalomania. A takto wprowadzi się pewnie dopiero za jakies 3 lata, tak teraz mniej więcej szacuje. Znając życie pewnie zmieni się ten
  • Odpowiedz
@ziomus13: Jak ty chcesz na 45m mieszkać z rodziną? Mieć dzieci? Przecież ja mieszkanie mam teraz większe niż ta budka. A chałupy nie mam bo mnie nawet na działkę nie stać. Gdybym miał działkę to bym sobie powoli dłubał systemem gospodarczym.
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: Twierdziłeś, że nie dasz rady wybudować domu, kupić działki i posadzić drzewa. Udowodniłem Ci, że wszystko jest w granicach twoich możliwości. Spłodzić syna też się da w czymś takim bez problemu. O wychowaniu dziecka już nie było mowy. Jednakże do wychowania dwójki dzieci spokojnie wystarczy dom 100m2, dla każdego dodatkowego dziecka + 15m2 na jakiś pokój. 150m2 przydałoby się do komfortowego życia w przypadku 5 dzieci. A zakładam że
  • Odpowiedz