Wpis z mikrobloga

Wypisujcie wasze kontrowersyjne opinie, po których czujecie się zawsze jak na załączonym obrazku, ja zaczynam.

Rozwinięte społeczeństwa powinny dążyć do stopniowego, ale całkowitego zdelegalizowania wszystkich rodzajów narkotyków, substancji odurzających, tytoniu, e-papierosów, alkoholu, tłuszczów trans i dodatku cukru.

#opinia #spoleczenstwo #polska #europa
Maurelius - Wypisujcie wasze kontrowersyjne opinie, po których czujecie się zawsze ja...

źródło: 5e8

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maurelius: Rozwinięte społeczeństwa powinny dążyć do stopniowego, ale całkowitego zalegalizowania wszystkich rodzajów narkotyków, substancji odurzających, tytoniu, e-papierosów, alkoholu, tłuszczów trans i dodatku cukru.
  • Odpowiedz
@Maurelius poligamia powinna być dozwolona, a laski (albo faceci) zamiast użerać się z beznadziejnymi partnerami/partnerkami, powinni dołączać do par, które już działają w celu stworzenia funkcjonalnego trójkąta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Precypitat: a od kiedy nie jest dozwolona. Problem jest tylko z oficjalną urzędową rejestracją, bo europejskie prawo jest skrojone pod parę damsko męską w kwestii alimentów, zabrania dzieci, podziału majątku i tak dalej, ale żyć możesz jak chcesz. Homoseksualizm też nie jest w Polsce zakazany. W dzisiejszych czasach branie ślubu nie jest tak modne jak kiedyś by komuś robiło różnicę czy ma się ślub czy nie ma
  • Odpowiedz
@Precypitat: problem w legalności to nie jest kwestia pozwolenia tylko jak zrobić system prawny w takich układach w razie rozwodów. Gdy jest jedna loszka i jeden beciak wtedy rozwód jest do ogarnięcia, a i tak potrafi trwać długo. A gdy jest parę osób i to w kulturze polsko-europejskiego cuckoldystanu to jak chciałbyś zorganizować prawo rozwodowe i podział majątku, gdy jest jeden chłop i trzy kobiety i jedna chciałaby odejść. Powinna
  • Odpowiedz
@Bananek2 kurde, a co ja prawnik jestem? xDnapisalem swoją opinię zgodnie z tematem podanym przez opa, nie będę Ci tu teraz w komentarzach prawa na nowo pisal, bo ani sie na tym znam, ani jest to celowe
  • Odpowiedz