Wpis z mikrobloga

23 lvl w tym roku z dywidendy 700 zl na gpw ( ͡° ͜ʖ ͡°) inwestowaniem interesuje sie od zawsze mam maly portfel spolek okolo 70% to dywidendowe, calosc portfela to 10500 zl wiec fajnie bo bede sobie dokupywac i fajnie jakby do 30tki sie udalo te 15/20 k rocznie dywidendy odbierac :)
mam tez srebro fizyczne i jakis portfel na trading212 z etfow ale tam to leci mi z karty co miesiac nie wiem nawet ile tam jest kasy ale mega zadowolony jestem :) od pazdiernika przechodze na uop bo skonczylem studia i odpalam sobie PPK

#gielda #oszczedzanie #czujdobrze
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@KMDZ: wsadzilem w granicach 7/8 tysiecy sa warte 10400 aktualnie, ale mowie tylko o tym portfelu ktory trzymam osobno na ing, inwestuje juz chwilke ale glownie etf, sporo tez udalo sie zarobic na bitcoinie
  • Odpowiedz
  • 1
@OsSikorskiego: tak ten portfel to taka zajawka moja, to jest mega fajne uczucie dostac kasiore do lapy jakby serio czuje ze moje pieniadze pracuja a nie tylko widze cyferki na koncie, natomiast mam tez ekspozycje na rozne rynki poprzeez etfy ktore sa akumulujace i nie wyplacaja dywidend, glownie przez trading212 i ike w mbanku (tam nawet nie wiem jakiego typu sa te etf, mam na sp500 swig i mwig)
  • Odpowiedz
  • 4
@KMDZ: xtb, wittchen, pzu, debica, oponeo, co ciekawe kupowalem je glownie w tamtym roku i samego wzrostu na nich mam kilkadziesiat procent ale to sa long term po same wyplaty, jedyne pozycje jakie zamykalem to pko na ktorym mialem 120% po okolo poltorej roku (nie zagladam na to konto czesto i jakos nie mialem czasu sledzic ruchow cen zwlaszcze ze w miedzyczasie bylem na erzmusie a tam to bylo jumanji
  • Odpowiedz