Wpis z mikrobloga

@kosmita: innymi słowy, trollujesz jakąś debilną, anonimową ankietą na stronie ze śmiesznymi papieżami i z tego bierzesz wniosek że 1/4 kobiet bla bla bla...

Czekaj, dopiero załapałem - myślałem że to wpis wysmiewający ironicznie te kobiety by dostać plusy od mizoginów, ale ty tak chyba na poważnie ( _)
  • Odpowiedz
innymi słowy, trollujesz jakąś debilną, anonimową ankietą na stronie ze śmiesznymi papieżami i z tego bierzesz wniosek że 1/4 kobiet bla bla bla...


@NieBendePrasowac: Generalnie można się śmiać i to pewnie też zabrzmi jak ultra trolling, ale niektórzy serio uważają, że facet nie powinien chodzić w krótkich spodniach. Pamiętam miałem w liceum taką nauczycielkę od biologii co mówiła, że chlopcy nie powinni chodzić w krótkich spodniach do szkoły bo wygląda
  • Odpowiedz
sprawdzałem jak to wygląda na wypoku


@kosmita: dlatego wstawiasz ankietę we wpisie, w którym z góry agresywnie stawiasz tezę.
Trudno mi uwierzyć, że jakiś facet może tak myśleć. Chyba, że obracasz się wyłącznie w świecie biznesowo-korpo i ekstrapolujesz to na zwykłe wyjście na spacer po parku z dziewczyną lub znajonymi.

koledze powiedziała z klasy, że jak chce tak chodzić to powinien golić włosy na
  • Odpowiedz