Wpis z mikrobloga

Kochani z tagu #rower, z racji nadchodzącego #triathlon, chciałem zapytać, jakie polecacie pedały i buty na zawody. Biorę udział tylko w 1/8, ale mam szosę i na niej założone SPD-SL. Zastanawiam się tylko, czy jest sens brać takie buty czy na czas tych 19km nie założyć zwykłych platform, żeby nie tracić czasu na przebieranki... Co polecacie zrobić? #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SPD-SL


@niejestemjutuberem: Skoro masz SPD-SL to masz juz jakies buty szosowe, czy nie?
Generalnie warto jechac w butach szosowych bo jest wygodnie. Stracisz kilka sekund na przebieranie, ale imo komfort i jednak lepsza jazda (przynajmniej na cyferkach)>Buty biegowe i platformy.
  • Odpowiedz