Wpis z mikrobloga

Witam, chciałbym zacząć chodzić po perfumy, najlepsze będą nogi te co mam czy uciąć i zamontować nowe z tytanu i pajęczej sieci #pdk

A tak serio to szukam czegoś orzeźwiającego, morskiego, letniego, i przeszukajac fragranticę mogę stwierdzić że praktycznie są tam same negatywne komentarze pod każdą propozycją i tu pytanie czy warto w ogóle się sugerować opiniami z tego portalu? xd
#perfumy #fragrantica
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Janusz_Conway: chyba tak jak ze wszystkim - jak sam nie sprawdzisz to się nie dowiesz.
Ci idioci tam potrafią np. przy liście podobnych perfum dać minusa perfumom bardzo podobnym a plus jakimś innym z d--y bo gdzieś po dwóch dniach na niemytej skórze wyczuli ten sam zapach przypominający im kocie szczyny i zapach kojarzący im się z zapachem jaki musiał panować w toalecie na zamku Ludwika XVI w czasie gorącego
  • Odpowiedz
@Janusz_Conway jasne, że warto, ale tylko te normalne i z dystansem pamiętając o tym, że każdemu co innego się podoba. W sumie letnich perfum topowych to ja nie znam, bo w letniakaxh nie istnieje coś takiego jak parametry
  • Odpowiedz