Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki. Za 2 tyg. mamy rocznicę :D Chcę moją 15- letnią żonę, przeciorać po górach z tej okazji ( ͡º ͜ʖ͡º) No i wymyśliłem taki trip. Mianowicie, start z Kuźnic na Kasprowy przez Halę Gąsienicową. Następnie z Kasprowego w stronę Giewontu (o ile się uda to zaliczyć Giewont). No i powrót przez Kopę Kondracka do Kuźnic. Dobrze se to wymyśliłem ? Wydaje mi się, że będzie czepięknie ( ͡º ͜ʖ͡º) Przy okazji szukam jakiegoś hotelu blisko Kuźnic, macie jakąś polecajke? Pozdro
#tatry #gory #zakopane
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z Kasprowego w stronę Giewontu (o ile się uda to zaliczyć Giewont). No i powrót przez Kopę Kondracka do Kuźnic


@erwinketa:
1. po co chcesz drugi raz wchodzić na Kopę? Dobrze rozumiem Twój opis planu wycieczki --> https://mapa-turystyczna.pl/route/3j2su ?
2. zanim dojdziecie na ten Giewont to kolejki będą pewnie na godzinę czekania (ʘʘ)
3. robiliście kiedyś 11-godzinną wycieczkę z 1900 m przewyższeń? Myślisz, że dacie radę
  • Odpowiedz
@hos85: moim zdaniem ta trasa zbyt lajtowa zeby kogos podniecic wspinaczka. Po Giewoncie czy przejsciu z Kopy na Kasprowy bedzie wieksza podnieta jak ktos pierwszy raz dotknie lancucha czy tych klamr.
  • Odpowiedz
@ArchaAniol: xD
1. Użycie słowa wspinaczka w jednym zdaniu z Giewont to takie trochę XD
2. Chłop nie pisze że chce się wspinać. Jak chce liznąć wspinaczki to niech idzie na Świnkę. Wyjście na Giewont w ciągu dnia i to w wakacje to jest k---a pomyłka.

Zresztą jak chce to może przecież sobie tam iść na Giewont z Kondrackiej.
  • Odpowiedz