Wpis z mikrobloga

Nie śledziłem wczoraj wykopu, ale wszyscy #!$%@? po Lewandowskim po meczu z Francją, że beznadziejnie wykonuje karne bo się zatrzymuje, to co w takim przypadku powiemy o karnych Ronaldo? On wczoraj ze trzy razy się zatrzymał i jeszcze zamarkował strzał żeby wymusić ruch bramkarza.
Dla mnie te zamarkowane uderzenia powinno od razu klasyfikować tego karnego jako do powtórzenia skoro są powtarzane karne jeśli bramkarz za wcześnie wyjdzie z linii. Lewandowski też ostatnio robi dosyć duży rozbieg ale mimo wszystko jest cały czas w ruchu i nie markuje uderzenia.

Druga sprawa to Portugalia odpadła na własne życzenie. Takie piłki jaką w 119 minucie miał Mendes muszą kończyć się bramką czy to co miał Ronaldo gdy fatalnie przestrzelił po zajebistym podaniu w same pole karne przed bramką. Jeśli Lewandowski jest krytykowany, że nic nie daje reprezentacji, to nie wiem co napisać o Ronaldo. Nie istniał w kolejnym meczu i kolejny raz zmarnował dobre okazję, a grał całe spotkanie + dogrywkę.
#mecz #pilkanozna #reprezentacja
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie śledziłem wczoraj wykopu


@iksboks: No jakbyś śledził to byś widział że był spory pojazd po Cristiano za sposób wykonania tego karnego. Dla mnie żenada tak jak i Lewy, powinni sie wziąc za to pajacowanie i im nie uznawać trafień z czegoś takiego. Z drugiej strony bramkarz wystawi czubek fiuta za linie i juz powtarzamy.
  • Odpowiedz
Nie śledziłem wczoraj wykopu, ale wszyscy #!$%@? po Lewandowskim po meczu z Francją, że beznadziejnie wykonuje karne bo się zatrzymuje, to co w takim przypadku powiemy o karnych Ronaldo?


@iksboks: Leo Messi zaczął wykonywać w ten sposób karne jeszcze będąc piłkarze barcy w 2015 roku około i jakoś nikt do tego problemu nie miał, ale ''wielka'' Francja która gra gówno musiała się oczywiście zesrać i ludzie srający do własnego gniazda.
  • Odpowiedz
Druga sprawa to Portugalia odpadła na własne życzenie. Takie piłki jaką w 119 minucie miał Mendes muszą kończyć się bramką czy to co miał Ronaldo gdy fatalnie przestrzelił po zajebistym podaniu w same pole karne przed bramką. Jeśli Lewandowski jest krytykowany, że nic nie daje reprezentacji, to nie wiem co napisać o Ronaldo. Nie istniał w kolejnym meczu i kolejny raz zmarnował dobre okazję, a grał całe spotkanie + dogrywkę.


@iksboks
  • Odpowiedz