Wpis z mikrobloga

ULGA PODATKOWA DLA CZARNYCH RODZIN | DEBATA DONALD TRUMP VS JOE BIDEN ** Biden ~ "Dlatego też zaproponowałem, aby każda czarna rodzina kupująca po raz pierwszy dom otrzymała ulgę podatkową w wysokości 10 tysięcy dolarów. Umożliwiłoby to im zakup swojego pierwszego domu i rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu.

Dodatkowo, zapewniłem, że czarne rodziny i osoby spłacające pożyczki studenckie mają możliwość skorzystania z programu umorzenia długu. Jeśli pracują w pielęgniarstwie lub innych zawodach związanych z wolontariatem, i regularnie spłacają swoje zobowiązania przez 10 lat, reszta długu zostanie umorzona po tym okresie. Miliony ludzi już skorzystały z tego programu.

Zrobiliśmy już wiele dla czarnych rodzin, ale wciąż mamy wiele do zrobienia. Jestem zaangażowany w dalsze działania na rzecz poprawy ich sytuacji."
** https://www.youtube.com/shorts/L2ypEY4BX5I #biden #trump #usa #debata #wyboryusa #polityka #wybory
zbigniew-kucharski___________ - ULGA PODATKOWA DLA CZARNYCH RODZIN | DEBATA DONALD TR...
  • Odpowiedz