Wpis z mikrobloga

@RedTiger: Heroina jeszcze lepsza, co jednak nie umniejsza CS-owi. Ba, można grać w niego pod wpływem wyżej wymienionych i osiągnąć tzw absolut ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
@19216811 mam wrazenie ze nie tyle z tej strony co ze pewne rzeczy były kiedyś lepsze w odczuciu albo z perspektywy sie takie wydają i jest to złudne wrażenie
  • Odpowiedz
@19216811: To ze teraz tez moge sobie pograc w Baldurs Gate 3 nawet w Full hd na max detalach ale bede sie w miedzyczasie przejmowal tym że:
w pon do pracy- a nie wakacje
nie pojdzie w 4k - bo mnie nie stać na 4080 tke :P ktora kosztuje wiecej niz mam wyplaty...
ze gram w wynajowanym mieszkaniu zamiast we wlasnym domu jak sobie planowalem ze to osiagne do 30tki
  • Odpowiedz
to cos wam poszlo nie tak w zyciu ze wasz peak time to granie w gre i picie coli


@19216811: tutaj chodzi o czas spokoju i beztroski.

Mozesz jeździć Ferrari i mieć dobrze prosperujaca firmę, ale nadal będziesz miał więcej stresu, niż zajadajcy chipsy i grający w csa mały grubasek.
  • Odpowiedz
@19216811: Właśnie to jest problem, że wielu ludziom w życiu nie poszło. że ostatni raz byli szczęśliwi za dzieciaka gdy mogli beztrosko grać w gierki. No a teraz nie mają nic. Nie udało im się zbudować związków, mają beznadziejną pracę, nie widzą szans na poprawę swojej sytuacji. Pozostaje im tylko wegetacja.
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus

@19216811: Comfy + brak stresu + beztroska. Nie jest to łatwo zastąpić.


Jak się miało #!$%@? na naukę i/albo rodziców co też mają #!$%@? to może i była to beztroska, brak stresu.
Ja jednak zacząłem mniej stresujące życie, kiedy po prostu skończyłem szkołę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz