Wpis z mikrobloga

Skąd w dzisiejszych czasach najłatwiej pobrać starsze gierki (lata 2000-2006)? Na Steamie wielu moich ulubionych tytułów nie ma. Próbowałem kupować wydania pudelkowe ale często płyty są w takim stanie że błędy wywala przy instalacji, a o stworzeniu obrazu można zapomnieć. Mam starego kompa bez internetu z Windows XP i tam chciałem ogrywać te klasyki. Niestety oba cdromy nie chcą już się otwierać. Pozostaje port usb i obrazy płyt z neta.

#staregry #nostalgia #torrenty
k2Marko - Skąd w dzisiejszych czasach najłatwiej pobrać starsze gierki (lata 2000-200...

źródło: temp_file3472299749377515420

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Lardor Czy Gog działa podobnie jak Steam tzn po zakupie instaluje daną grę na komputerze z dostępem do internetu? Czy może pozwala pobrać obrazy płyt z grą, które mógłbym przenieść na pendrivie na starego peceta, gdzie nie mam internetu?
  • Odpowiedz
@k2Marko: kupujesz i ściągasz plik instalacyjny, nagrywasz na pena i instalujesz gdzie chcesz. Nie trzeba dostępu do netu na PC, na którym chcesz grać.
  • Odpowiedz
@k2Marko: gog wybawcą twym,
polecam strone podaną przez marcomarco83838383, targaj póki działa bo ostatnio miała chwile pauzy i zadumy właściciela, nie było wiadomo czy wróci
  • Odpowiedz
Czy Gog działa podobnie jak Steam tzn po zakupie instaluje daną grę na komputerze z dostępem do internetu?


@k2Marko: Na GOG możesz pobrać instalator i zainstalować gze chcesz.

Spora część starszych gier na steamie również działa po przeniesieniu na inny komputer. Tylko musisz je najpierw zainstalować na kompie z dostępem do internetu.
  • Odpowiedz