Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że te wszystkie zajebiste laski z tysiącami matchy, cały czas siedzą na #tinder?

Niedawno miałem matcha z laską solidne 8/10, skrzypaczką. Napisałem, gadka szmatka, nie spodobało jej się, że ją uprzedmiotowiłem sugestią, że świetnie wyglądałaby w skinsuicie. A że ja lasek nie przepraszam, nie skaczę koło nich, gdy im coś nie pasuje, to ją bez słowa z par w-------m.

No ale do rzeczy: dziś mi się pojawiła ponownie i takich przypadków, lasek naprawdę niebrzydkich, a dla większości pięknych, które miesiącami a nawet latami siedzą na tej aplikacji, jest mnóstwo.

Dobrze się domyślam, że faceci widząc po pierwszym spotkaniu, że jedyny pożytek z takiej księżniczki mieliby w łóżku, szukają czegoś więcej?

#zwiazki #rodzina #s--s #rozowepaski #niebieskiepaski
Tja88 - Jak to jest, że te wszystkie zajebiste laski z tysiącami matchy, cały czas si...

źródło: foto_w26844_2556

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tja88: jak jest jakaś kopnięta na umyśle mocno to choćby była 10/10 to nikt z nią nie wytrzyma, to całkiem normalne. Dużo łatwiej jest nawiązać wieź z ogarniętą 3/10 mimo jakichś fizycznych niedostatków niż z 10/10 sieczką w bani. Facetom w związku zależy na bezkonfliktowym partnerstwie i wzajemnej pomocy, nikomu nie potrzebna jest księżniczka.
  • Odpowiedz
@Tja88: Kobieta 8/10 ma wysokie wymagania i czeka na księcia z bajki na białym koniu. Tj. kolesia który ma wyższą pozycję społeczną niż ona. Jakoś tak ewolucja nas ukształtowała, że kobiety zawsze celują w równą bądź wyższą pozycję społeczną partnera, niż ich samych.

I teraz jest jeden problem, bo koleś z tych 8, 9, 10 może dowoli przebierać w laskach i chuchać bez zobowiązań. I zwyczajnie nie jest zainteresowany, aby nadskakiwać jakiejś księżniczce.

Ona będzie szukać bez końca, aż się nie zestarzeje i nagle to ona będzie musiała za chłopami ganiać.
Niestety, tinder dając babom dostęp do facetów z całego miasta sprawił, że mają ego wywalone w kosmos. Trudno się im dziwić, bo w końcu każdy chce się ustawić jak najlepiej w życiu. Ale w systemie, gdzie każdy może z każdym. Okazuje się że nikt z
kjungst - @Tja88: Kobieta 8/10 ma wysokie wymagania i czeka na księcia z bajki na bia...
  • Odpowiedz
Jak to jest, że te wszystkie zajebiste laski z tysiącami matchy, cały czas siedzą na #tinder?


@Tja88: cierpisz na efekt halo, czyli przypisujesz ładnym ludziom ładne cechy. Prawda o pięknych dziewczynach nie jest wcale taka kolorowa. Większość z nich jest nieszczęśliwa, wiecznie niespełniona, ma poważne problemy ze sobą. Jeśli ma socialmedia ze swoimi fotkami to niemal pewne, że ma sporą dozę narcyzmu i samouwielbienia. Każdy facet jest
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: niekoniecznie. mam znajome które są blisko dychy i kręcą się wokoło nich w 90% takie typowe oskarki z bananowych rodzin co chcą zamoczyć pałe i wcale ich mało nie jest nawet w okolicy trzydziestki, one lubią się pokazać w towarzystwie oskarka ale to nie jest materiał na męża czego są świadome (przynajmniej tak twierdzą), ale jakiegoś typka średniaka sobie nie wezmą i tak tkwią właściwie same i nieszczęśliwe w
  • Odpowiedz
@Tja88: to że jest ładna i w 90% ma branie na wygląd nic nie znaczy. Sporo z nich ma sprane berety, wiecznie niespełnione i goniące króliczka. Poznałem kilka takich. Prawie 30 lat, ładna buźka, figura. "Dobra" praca. I wiecznie czegoś brak xd
Ja przez ostatnie 12 miesięcy mocno przewartościowałem swoje życie. I doszedłem do wniosku, że takie nowoczesne konwenanse nie są dla mnie. Dla mnie jest inspirujące to, ze w
  • Odpowiedz
@Tja88: nie, źle myślisz. Ona faceta miałaby na pstrykniecie palcem. Prawdopodobnie w ogóle nikogo tam nie szuka i jest tylko dla podbicia atencji. Inna sprawa to nierealne oczekiwania
  • Odpowiedz
  • 0
@greenbong: Otóż nie, odniosłem wrażenie, że po latach skakania po kutasach, które miała na pstryknięcie palcami, uświadomiła sobie, że najwyższy czas się ustatkować i znaleźć sobie męża (chyba 32 lata miała). I albo się nadajesz (nie uprzedmiotawiasz jej, nie wspominasz o seksie), albo nie i nie powinieneś zawracać jej d--y. Ze swoim nerwicowym podejściem do dyskusji, łatwo jej nie będzie. :D
  • Odpowiedz
@Tja88: mi ojciec zawsze mówił "ładna miska jeść nie daje" po latach to zrozumiałem.

Widzę jak starzeją się laski które 10-15 lat temu uznałbym za 10/10. Starzeją się dużo szybciej, w tym momencie to takie 4-5/10 jak nie mają tapety na twarzy.

Tymczasem dziewczyna, którą sobie w szkole średniej upatrzyłem, która ma świetny charakter i w tej chwili jest moją żoną tak jak w liceum była te 7-8/10, tak teraz
  • Odpowiedz
@Luigi93 „weź kogoś z kim się dogadasz, a nie kto ma ładną okładkę” mówi typ co wziął dziewczynę 8/10 xD fartnęło ci się że jest i ładna i mądra i coś p--------z
  • Odpowiedz