Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #pytaniedoeksperta
Wbepoce kamienia lupanego testowo bawilem sie w krypto. Nie podeszlo mi to ze wzgledu na brak przejrzystych zasad. Portfel mialem przez jakas polska stronke. W konncu dalem sobie spokoj i kase wyplacilem bo nie wkrecilem sie.
#pytanie mam a nawet kilka.
1. Gdybym znow chcial wnto wejsc - jak zaczac tzn gdzie stworzyc portfel, czy mozna tym zarzadzac jakas apką?
2. Czy wyplacenie srodkow na konto bankowe wiaze sie z duza prowizją? Czy proces jest prosty? Czy znow trzeba sie bawic w jakies przelewy na wirtualne konta, revoluty sruty i dopiero na konto?
3. W co obecnie warto zainwestowac przy zalozeniu ze chcialbym osiagnac zysk minimum 50% w okresie 2 lat? Sol? Polygon? Cos innego?
4. Jakie poradniki i kanały na yt lub grupy na fb polecacie?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@worldmaster: w Kanga kupisz za pln. Jak nie to revolut i kupno euro, przelew sepa na Coinbase (całośc zajmie pare minut). Tam kupujesz BTC ( i przelewasz na jakiś wallet jak exodus, electrum), ETH (exodus, metamask), SOL (exodus, phantom).
  • Odpowiedz
  • 2
@worldmaster 50% w 2 lata? Panie my tu 50% chcemy mieć max w 24h xD

A tak bardziej poważnie:
1. Krypto za fiaty kupisz na giełdzie, np binance. Stamtąd przerzucasz swoje coiny na dedykowany wallet. Do eth, base, polygon itd (evm) z powodzeniem uzyjesz metamask lub phantom, do solany Phantom/solflare, sieci cosmos keplr, hedera - hashpack.
2. Wypłacałem bezpośrednio na moją kartę przez binance ale ostatnio ta opcja nie działa więc przesyłam na revolut. Prowizje są małe.
3. 2 lata to sporo czasu zwłaszcza że jesteśmy przed szczytem hossy najprawdopodobniej. Ponadto teraz mamy mega dobry dip na zakupy. Solana to względnie bezpieczny coin, imo okolice 1k USD w jakiejś niedalekiej przyszłości. Ponadto INJ wygląda obiecująco, jestem też wciąż bullish na hbar i coiny na tej
  • Odpowiedz