Wpis z mikrobloga

Obecnie istnieją dwie teorie stworzenia świata - ewolucja i kreacjonizm (te pierwsze 7 dni w Biblii). Jednak obie są jak się okazuje fałszywe. Oto prawdziwa historia stworzenia świata, nad którą pracowali naukowcy z iGenius, BeOnline Team i Lyconeta.

W niewiadomym czasie Bóg Sebcel stworzył Ziemię w trzy miesiące biegając nieustannie. Wybiegał naturę, ziemię, rzeki, etc. etc. I wybiegał też ludzi, co zajęło mu 42,195 dni na 42,195 kilometrów biegania. I wybiegał też pierwszych ludzi Gracjana i Julitę i umieścił ich w ogrodzie Emelem. Sebcel przykazał im aby korzystali z dobrodziejstw ogrodu, ale nie mogą zrywać złotych owoców z bambusa standardu złota. I tak przez niewiadomy okres czasu Gracjan i Julita chodzili po ogrodzie. Gdy kobieta była gdzieś sama w ogrodzie przy bambusie standardu złota, wypełzł do niej z innego drzewa wąż o imieniu Richard Nixon. Długo kusił ją, aż Gracjan sprawdził o co chodzi. I Nixon tak ich omotał, że oboje zerwali owoce z bambusa. Doszło do zniesienia standardu złota co wywołało katastrofę w Emelemie. Bóg Sebcel #!$%@?ł się i ogłosił, że od tej pory Gracjan i Julita i ich potomkowie to są nie ludzie a bandzwoły, nazwał ich pałami #!$%@? i oszołomami, a Nixona wypędził z ogrodu po długiej walce. Przepowiedział mu, że będzie znienawidzony na całym świecie za to wszystko co zrobił. Od tej pory ludzkość nie była taka sama, każdy ma w sobie grzech bandzwolizmu ale jeszcze przyjdzie w chwale przywrócić standard złota na końcu świata.


#sebcel #ksiadzsebcel #gorcel #frajerzyzmlm #nixon #nixontopala #heheszki #lyconet #igenius #beonlineteam #ai #biegajzsebastianem
BKZGlamrap - Obecnie istnieją dwie teorie stworzenia świata - ewolucja i kreacjonizm ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-07-04 171204

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BKZGlamrap: Też przeglądam #frajerzyzmlm i dalej uważam, że jesteś zajebiście niezabawny. Jeszcze obrażasz, gdy kulturalnie napisałem.
Wiem, że masz to po matce, bo gdy czyściłem nią toitoia na Woodstocku to też coś tam bełkotała pod nosem. Zamknęła się, gdy zapłaciłem jej dychę i dałem resztkę trzydniowej flachy
  • Odpowiedz