Wpis z mikrobloga

Mirki z #kinodomowe #soundbar #telewizory #xbox Mam zagwozdkę. Posiadam głośniki 5.1 z THX Logitechy z 906. Używam ich do Xbox i oglądanie tv plus wszystkie streamingi. Zastanawiam się czy jest sens wymieniać je na soundbar. Muszę je przytwierdzić do ściany, pociągnąć i ukryć kable i zastanawiam się czy warto się męczyć czy nie lepiej je sprzedać i kupić jakiś soundbar. Ktoś wymieniał zestaw 5.1 na soundbar i może podzielić się opinią ? Telewizor Samsung jeśli to ma jakieś znaczenie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Smartek nie mam trochę planu jak „ukryć” kable żeby wyglądało to estetycznie czyli jak najmniej było je widać. Pomyślałem żeby kupić białe kable i jakoś je przykleić do listew przypodłogowych. Myślisz że to dobre rozwiązanie? Mam już kupione uchwyty do montażu na ścianach i jedynie brak kabla powoduje że jeszcze nie zacząłem wiercić xD
  • Odpowiedz
@jazdaniebieski2023: Jeżeli problemem są tylko kable, które muszą się ciągnąć podłogą, to czemu nie schowasz ich do korytek tych listw albo za nimi? Ja mam kable głośnikowe pociągnięte właśnie w nich, ostatnią "ścieżką" idą aż cztery (3 satelitki + centralny) i kabel ethernetowy. Montowałem głośniki świeżo po wprowadzce, więc mam ładnie pochowane kable w ścianach i zaszpachlowane, więc zupełnie nic nie widać, ale rozumiem Twój problem, jest to uciążliwe, ale
  • Odpowiedz
@Smartek mam mieszkanie po remoncie. ALE, planuje zlecić albo zrobić samemu jakieś tynki imitujące beton albo inne pomysły i wtedy kable nie będą widoczne. Natomiast jak puszczę je w rogach ścian i później listwami przy podłodze (na górnej części listew) to nie będzie tak się rzucało. Muszę też zrobić bruzdzy na kable od tv itd żeby je też zakryć. To niby kosmetyka ale weź teraz kogoś do tego znajdź. Utwierdziliście mnie
  • Odpowiedz