Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz ogrywam całą serię DA od początku do końca. Jestem na Inkwizycji i pożałowałem, że nie zrobiłem z Alistara króla ( ͡° ʖ̯ ͡°) Najtrudniejsza decyzja w całej serii do tej pory ()
#dragonage #gry #pcmasterrace
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marv0oo: ja już przy pierwszych minutach grania pożałowałem zainstalowania inkwizycji.
A czarę goryczy przelał quest "idź dziki zabij w lesie" 2 minuty po tym jak okazałem się wybrańcem mającym zbawić świat xD
Ta seria to g---o.
  • Odpowiedz
  • 0
2 minuty po tym jak okazałem się wybrańcem mającym zbawić świat


@ReeceWithouterpoon: no tak średnio z tym wybrańcem w sumie xD
I nie wiem, tyle się nasłuchałem, że w tej części jest masa syfu, pierdół z MMO itd. a jakoś mi to nie przeszkadza. Jedyne co to ten stół z misjami zerżnięty z WoWa (nie wiem który geniusz wpadł na pomysł, żeby najgorszy element wprowadzony w tamtych czasach do WoWa
  • Odpowiedz
@marv0oo: u mnie Alistair miał kobietę, która szukała dla nich leku, a dodatkowo był ostatnim żyjącym Theirinem (no, nie licząc jego syna ( ͡° ͜ʖ ͡°)) - smocza krew, ostatni z legendarnego rodu, yadda yadda... Z kolei mój Hawke po romansie z Andersem miał średnie perspektywy na szczęśliwe życie, a do tego nadal żył Carver, więc ciągłość rodu była w jakiś sposób zachowana. Poza tym jakoś
  • Odpowiedz
  • 0
@wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka: u mnie Hero of Ferelden został kochankiem królowej, a Hawk zabił Andersa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Roleplayowo Alistar też pasuje, żeby się poświęcił. Z tego co kojarzę, to jakbyś nie robił Rytuału w Origins i miał romans z Alistarem, to ten się z automatu poświęca, żeby główna postać nie umarła przez arcydemona
  • Odpowiedz
  • 0
@Marcines: a to akurat bezsensu. Skoro W Veilguard główna oś fabularna to będzie veil i fade, to ten wybór powinien mieć znaczenie.
Ale pewnie nie chciało im się robić 4 różnych wariantów
  • Odpowiedz