Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co sądzicie o kierunku finanse, audyt i inwestycje na #uep?
Jest może na tagu ktoś, kto skończył takie studia i pracuje teraz w powiązanej ze studiami branży? Co sądzicie o kadrze (hehe) uczelnianej? Specjalności są ciekawe:
bankowość i pośrednictwo finansowe,
finanse, audyt i podatki,
kontrola finansowa i rachunkowość,
ubezpieczenia i zarządzanie ryzykiem.
Myślę, że fajna furtka na jakiś ciekawy staż, bo bez studiów to w finansach nie widziałem żeby brali w ofertach pracy xd.
Rozważam ten kierunek, bo interesuje się ekonomią i myślę, że lepiej STUDIOWAĆ coś co chociaż trochę cię ciekawi.

#studbaza #studia #uam #polibuda #poznan #licbaza #techbaza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim skoro chcesz studiować to co lubisz i to jest właśnie to, to co cię obchodzi kadra czy praca? jeśli to lubisz to się odnajdziesz i tyle, pewnie tu by spłynęło na ciebie tyle hejtu, że musisz z anonima takie wysrywy pisać
  • Odpowiedz
Słyszałem, że Fir na uepie jest spoko. Chyba jedyne dwa w porządku kierunki na tej uczelni to iie i fir.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: fir to opcja bezpieczna w kazdym mozliwym wariancie - praca relatywnie malo skomplikowana, ale godzinochlonna czy czesto nudna

od ciebie zalezy jaka droge wybierzesz, wszedzie bedziesz mial prace, jak chcesz troche najbardziej prestizowych to beda wymagaly obecnosci w miastach-centrach finansowych
  • Odpowiedz