Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi, czy mi się tylko wydaje, czy bukmacher Fortuna d.. swoich klientów?
Generalnie rzadko korzystam z promocji, ale przy okazji ME codziennie wyskakiwał jakiś bonus, więc wybrałem bonus Snajper (50zł ekstra jeśli kupon wejdzie).
Obstawiłem zakłady i widzę, że bonus został z automatu przypisany do kuponu. Wszystkie mecze weszły, ale bonusu nie dali.
Piszę więc do Fortuny i pytam o powód.
W odpowiedzi napisali, że wszystkie zdarzenia na kuponie powinny być rozstrzygnięte w ciągu 24 godzin.
Pytam więc dlaczego odgórnie przypisali bonus do kuponu, który nie spełniał warunków bonusu, co stawiało mnie na z góry przegranej pozycji?!
Brak odpowiedzi i każą pisać reklamację.
Piszę, więc reklamację i odpowiedź na nią macie na screenie.
Na bezczela piszą, że ten kupon nie wziął udziału w promocji.
Gdy odpisuję, że wziął i przesyłam screen, to support odpowiada, że decyzja ich komisji jest ostateczna i mogę iść do sądu sądzić się o 50zł:)
Żadne argumenty o tym, że w uzasadnieniu odrzucenia reklamacji jest błąd merytoryczny nie działają.
Generalnie mają mnie w d.. i mogę iść do sądu, czego oczywiście nie zrobię ze względu na niską kwotę roszczenia.
Czy takie postępowanie buków to norma?
Nigdy nie podejrzewałbym ich o kryształową przejrzystość, ale robienie takich numerów przy 50zł to już naprawdę żenująca zagrywka.

#bukmacherka #oszukujo #polskiepato
Rejent - Powiedzcie mi, czy mi się tylko wydaje, czy bukmacher Fortuna d.. swoich kli...

źródło: fortuna-caly

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@emel1: Mam zamiar zmienić buka na innego po ME. A są jacyś bardziej wiarygodni czy wszędzie podobne podejście mają do klientów?
  • Odpowiedz
@Rejent: Generalnie wszyscy oszukujo. W fortunie wiele razy musiałem się prosić o poprawne rozliczenie kuponu, ale i tak dla mnie jeden z lepszych na rynku. W Twoim wypadku, wina leży wyłącznie po Twojej stronie, bo nie przeczytałeś uważnie regulaminu
  • Odpowiedz
  • 0
@LamajHarma: Tylko, że to nie ja przypisałem bonus do tego kuponu tylko Fortuna. Więc z jakiej paki to zrobili? A jeśli już zrobili to błędnie, to powinni wziąć za to odpowiedzialność. No i nie można też w twarz pisać, że kupon nie brał udziału w promocji, skoro na screenie widać, że właśnie do tego kuponu tą promkę przypisali.
  • Odpowiedz
  • 0
@Maaako: Nie zgodzę się, że wyłącznie po mojej stronie. Uważam, że większa wina leży po stronie Fortuny, bo źle przypisali bonus. Nierzetelnie rozpatrzyli też reklamację. Jestem przekonany, że taka byłaby też bezstronna opinia prawna, ale wiadomo, że nikt nie będzie się bawił w sądy o 50zł.
  • Odpowiedz
  • 0
@LamajHarma: W Fortunie przez ME jest tak, że przy logowaniu do konta codziennie wyskakuje na ekran jakaś skrzyneczka z bonusem. Klikasz i pojawia się bonus dnia. I wtedy kliknąłem "Chcę bonus" czy coś podobnego co go aktywowało. Ale obstawiając zakłady nie wybierałem, że chcę go przypisać do tego, a nie innego kuponu. Nie widziałem też nigdzie informacji, że bonus zostanie przypisany do pierwszego obstawionego kuponu. Jeśli już, to na logikę,
  • Odpowiedz
bonus powinien zostać przypisany do pierwszego kuponu spełniającego kryteria promocji


@Rejent: Bonus jest przypisywany jedynie jak kupon spełnia wymagania. Wiem jak to działa, bo czasami korzystam
  • Odpowiedz
  • 0
@LamajHarma: Więc jak wyjaśnisz przytoczony przeze mnie przypadek? Bonus zostaje odgórnie przypisany przez Fortunę do kuponu, kupon zostaje wygrany, a zdarzenia są rozegrane zgodnie z założonym harmonogramem. Mimo to bonus nie jest wypłacony, bo nie zostało spełnione kryterium czasu rozstrzygnięcia wydarzeń.
  • Odpowiedz
@Rejent No w sumie nie zostaje odgórnie przypisany, bo ty musisz ten bonus zaakceptować. A akceptacja bonusu automatycznie jest potwierdzeniem tego, że znasz jego regulamin i warunki.
  • Odpowiedz
@Rejent: pewnie z tym przypisanym bonusem chodzi o to, że masz wymagany kurs lub zagrywasz za odpowiednią kwotę. Z tymi bonusami to trzeba mieć na uwadze, że niektóre mecze mogą zostać przełożone i że rozliczenie niekiedy trwa kilka/kilkanaście godzin
  • Odpowiedz
@Rejent: w regulaminie kurs min5. Zrobilem kupon wygralem ten kupon, ale nie dostalem bonusu pisze do nich gdzie moj bonus a ona mi pisze, ze kurs min 5,70 dla wiecej niz 2 zdarzen gdzie nigdzie to nie bylo napisane XD od tego czasy tam nie stawiam
  • Odpowiedz
  • 0
@vincivinci123: Odnoszę wrażenie, że konstruują te bonusy tak, żeby przyciągnąć graczy do obstawienia, a jednocześnie zaszywają w zasadach takie podpunkty, żebyś w razie czego i tak tego bonusu nie dostał.
  • Odpowiedz