Wpis z mikrobloga

  • 1
@lukiwach997: ale ja wgl jakis d3bilny jestem jezu, tak gdzies 2 lata moze wiecej sie zbieralem zeby z audacity sie przesiasc na cos innego xdddd no dramat. Pot i lzy, ale no mialem chociaz co robic potem na neecie troszke czasu

dalej sie nie znam za bardzo xd robie na czuja wszystko tutaj, raczej mysle ze kariery sb nie zrobie bo nie ptorafie sie skupic na jednym gatunku cale zycie
  • Odpowiedz
@AtriumCarceri: na audacity to raczej #!$%@? bo co tam jest nie wiem nawet

ja fl 21 od razu scrackowalem i nawet umiem robic proste beaty tylko ze takie murzynskie a metal to tak srednio ale lubie se pobrzdakac

ableton to juz #!$%@? jest
  • Odpowiedz
  • 1
@lukiwach997: a fl to chcialem uzywac, nawet mialem, ale ten interfejs to mnie przygniotl do ziemii. Nie ogarnalem tego

a z beacikami no to ja co umiem, blasty, d-beat moze, skunk typowo bo to chyba najprostsze gowno jest xd metoda prob i bledow na sluch sie nauczylem jak te klocuszki ukladac
  • Odpowiedz
  • 1
@lukiwach997: to jakies wtyczki? Ja to kurde jedynie ten kvlt drums, no i spire. Ale tam mam rozne jakies efekciki, pady, basy, leady i tak dalej, i tak z 10% moze teogo uzywam, a no i jeszcze archetype nolly do gitarek, symulacja piecy roznych, podpinam gitarke pod taniutki interek i cos tam gram

moze bede wrzucal tutaj jakies gownienka co zrobie xd i tak nie mam nikogo zeby pokazac nawet
  • Odpowiedz
@AtriumCarceri:tak to wtyczki sa se scrackowalem tam masz pady syntyh gitarki perkusje tez czy ambienty tu masz xpand na przykladzie spire tez mam ale zle scrackowalem i mam

ja robie trapowe beaty nie wiem czy sie komus spodoba ale moge wrzucic cos kiedys

gitarki nie mam a tak z tego uzywac to srednio wolalbym se grac no ale i tak nie umiem to yebac
lukiwach997 - @AtriumCarceri:tak to wtyczki sa se scrackowalem tam masz pady syntyh g...

źródło: Zrzut ekranu 2024-07-03 134837

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@lukiwach997: o ja ostatnio jakis tam dsbm se gralem, ale to zaledwie tylko pomysl, dominisiowi wysylalem fragmencik

moze to przerobie na jakis postpunk bo nie radze sobie z ustawieniem glosnosc na perce, czyli jak leci blast to jest np za glosno w porownaniu z takim typowo dziadkowym beatem, musialbym chyba nalozyc druga sciezke perki na konkretny fragment zeby wybic idk
AtriumCarceri - @lukiwach997: o ja ostatnio jakis tam dsbm se gralem, ale to zaledwie...
  • Odpowiedz