Wpis z mikrobloga

Chcę się pochwalić, że oscamowałem scamerów na 70 zł.

Jakiś typ napisał do mnie na whatsuppie o wypełnianie ankiet, a że miałem dobry humor to odpisywałem mu bzdurki udawając 57 letniego weterana.

Wypełniłem potem mu jakąś ankietę na telegramie w 20 sekund i spytał mnie o dane do przelewu, więc podałem wszystko fejkowe oprócz nr konta i jakie było moje zdziwienie jak 5 minut później dostałem przelew na 2 dychy xd

Potem kazal mi wypełniać jakieś kolejne ankiety w stylu jak mi się podobają jakieś filmy. Zajęło mi to minutę, wysyłając mu totalnie randomowe rzeczy i dostałem kolejny ekspresowy przelew na 50 zł.

Potem niestety chciał żebym gdzieś się zalogował, myślałem że naciągnę go jeszcze na wysłanie siana z drugiego nr telefonu i na drugi nr konta, że to niby moj znajomy, ale nie przeszło.

Kupiłem za to kebab, a resztę wpłaciłem na kocie schronisko.

Rozmowa w komentarzach.

#scam #frajerzyzmlm #przekret
CzlowiekMagnetowid - Chcę się pochwalić, że oscamowałem scamerów na 70 zł.

Jakiś typ...

źródło: 1000010521

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzlowiekMagnetowid: po co wpłacać na kocie schronisko? przecież koty to gatunek inwazyjny i jest ich aż nadto, powinno się je odsrzeliwać, a nie jeszcze dokarmiać. lepiej za te 50 zł byś kupił dwie budki dla ptaków i powiesił gdzieś w okolicy
  • Odpowiedz
Opie rób screeny tej wykopowej nitki, zapisz sobie linka. Będzie jako dowód w sprawie

Znajomy mial trochę podobna sprawę, skończyło się na 1 rozmowie z policjantką i tyle
  • Odpowiedz
nie chcę cię straszyć Mirek, ale jest szansa że zostałeś słupem tzn. ktoś ci z jakiegoś scamu przelał hajs. Jakbyś się dał nabrać to by sobie to przelali dalej , a tak to zostało u ciebie i jeszcze to wyplaciles..

Nie mówię że tak tutaj jest, mam nadzieję że nie


@Shraen: chłop zjod kepap i sie okaże na komisariacie że kepap był z kradzionych pinindzy do prania? to flip na
  • Odpowiedz
@LM317K: złotyCH! Na litość pańską: ZŁOOOOO TYYYYYCH!

1 złoty, 2 złote, 5 złotych. PARĘ CZEGO? TAK! ZŁOTYCH! Skąd wy, pierona, te ZŁOTY bierzecie? Podlasie, kierwa. czy niedotegowanie mózgowe?!?!
  • Odpowiedz
@CzlowiekMagnetowid ja tak robię mniej Jęcek raz na tydzień czy dwa. Tylko usuń czat u siebie i u niego to odezwą się znów. Sprawdzałem na czym to polega i oni potem zapraszają cię na grupę, gdzie są „zadania” np. 20 bzdur, ale np. 18 polega na przelaniu im hajsu. Jak w komentarzu napiszesz jakieś słowo kluczowe typu „scam” to boty od razu Cię wyrzucają z grupy, więc oni muszą na tym
  • Odpowiedz