Wpis z mikrobloga

Widze taki profil i sobie myślę - standardzik. Ale wiecie co jest najciekawsze? To, że istnienie takich lasek to wasza wina, faceci.

Jeśli kobiety czują samotność to są sobie same winne. Akurat one. Singli jest więcej niż singielek a kobiety stały się bardzo wybredne, żaden facet im nie odpowiada. Więc same własnie przez to skazują się na samotność. To powinien być raczej materiał o samotnych facetach niż kobietach.

Generalnie jest tak, że rynek zniszczył kobiety. Przez nadmiar facetów i niedobór kobiet stało się tak, że dziewczyny nie muszą się starać w nawiązywaniu relacji i związkach. Panuje sposób "nie ten, to inny" ponieważ pod konwersacją z Tobą już czeka na odpowiedź 60 innych samców. Dlatego jeżeli kobiecie nie spodobało się coś w rozmowie to nie stara się dostrzec w Tobie innych plusów (rozwinąć inny temat, zapytać o coś innego itd), po prostu olewa temat i ucieka. Stąd to bezczelne zjawisku ghostingu. Ale to nie wszystko bo ogromna ilość mężczyzn spowodowała, że dziewczyny przestały nawet rozmawiać. Odpowiadają jednym słowem, nie zadają pytań, piszą jeden wyraz w wiadomości i w------e. Totalnie nie ma w nich chęci angażowania się w rozmowe. To ty jako facet masz nadskakiwać i być motorem napędowym każdej dyskusji. Jeśli tego nie robisz i ośmielisz się domagać jakiejś wzajemności no to dzieje się obraza majestatu i laska ucieka. Im się poprzewracało w głowach przez to, że mają na rynku matrymonialnym nieporównywalnie lepiej. Choć napisać "lepiej" to spore nadużycie bo wystarczy zrobić eksperyment i pozakładać fejk konta męskie i kobiece. Kobietka przez tydzień zyskuje jakieś absurdalne 4 tysiące przesunięć jej w prawo a facet za ten sam czas dostanie może z 13. I jest to tragedia. Ale istnieje coś jeszcze gorszego... W momencie gdy kobiety stają zawsze po swojej stronie, mężczyźni tego nie robią. Jeśli jakaś laska np. pochwali się cringową rozmową z Tindera w której ona sama źle wypadła a nie facet to mężczyźni tam obecni nadal bronią KOBIETY. A robią to wyłacznie dlatego by się przymilić. Jest im tak trudno o dziewczyny, że nawet niesłusznie ganią niewinnych typów po to by księżniczka zwróciła uwagę na swego
  • Odpowiedz
@xoxoxo_oxoxox no, widać, że do rozmowy to ona niezbyt, z mokobe też pewnie rozmów nie było, tylko "konkrety" od razu. Efekty widać.
Ps. Skoro jej się nie chce gadać, to po hui jej profil na tinderze? Widać z kilometra, że ta baba ma coś nie teges z głową. Jeszcze ten oszukany wiek, który można zweryfikować w 10 sekund matematyki na poziomie podstawówki XD
  • Odpowiedz
@xoxoxo_oxoxox Jakie 25, jak ona na 38 wygląda xdd


@ruskizydek: po pierwsze nie 38 a bliżej 40-50, po drugie kapitalne czoło maskujące zakola, po trzecie widać że musi kochać zwierzęta a i z opisu jasno wynikają zalety - kobieta która milczy to złoto...
  • Odpowiedz
ale ten frajer będzie przynajmniej 15 lat starszy, łysiejący i z własnymi dziećmi, jeżdżący starym volkswagenem, którym boi się w wakacje pojechać nad morze, przez myśl, że się zepsuje po drodze i będzie trzeba pożyczyć na lawetę


@Tja88: Ja p------e, masz niezle projekcje zyciowe xD Bylem w tym roku na wyjezdzie kolarskim i poznalem babke, ktora przyjechala ze swoim facetem i jego synem (chlopak ma juz z 18-20 lat). Babka
  • Odpowiedz
I ten opis który jeszcze bardziej oddala kandydatów


@xoxoxo_oxoxox: sęk w tym, że ten opis ma w jej sytuacji sens. jej targetem i tak są największe cucko-simpy jakie nosi polska, a combo takiego zdjecia i opisu jest filtrem, który przepuszcza tylko największych frajerów. dzięki temu nie traci czasu na normalnych gości którzy i tak by ją zlali.
  • Odpowiedz
@Tja88 Dziwnym trafem ludzie z dziecmi ukladaja sobie zycie, zarowno kobiety jak i mezczyzni. Nie wiem co w tym zabawnego.

Probuj podbijow milosnych ogierze placzacy jakie te baby sa zle i niedobre xD
  • Odpowiedz
@gorobei Gosciu, tworzysz projekcje na podstawie zdjecia baby z tindera z jednym dzieckiem i karnacja dziecka pasuje do wykopowych bajek xD Taki portal do jednorazowego rzniecia, ze bylem z niego w zwiazku ponad 5 letnim, a teraz jestem ponad rocznym. Sam dobrze zarabiam, nawet jak na Polske to bardzo dobrze, moja partnerka rowniez. Czasy sie zmieniaja, ludzie szukaja ludzi w inny sposob rowniez.

Wielki szok, ze ludzie umawiaja sie na ruchanie.
  • Odpowiedz
one serio myślą, że jak wrzucą zdjęcie z ogrem to jakiś facet stwierdzi "muszę ją zdobyć, będzie moją żoną" czy dają znać, że są łatwe i można legitnie zalać formę i s--------ć?


@Kupamilosci: tak naprawdę ona zrobiła dobry ruch, bo odsiewa tych, co gdyby się (po czasie) o dziecku dowiedzieli to by "s---------i" - w ten sposób nie traci swojego i cudzego czasu.
  • Odpowiedz