Wpis z mikrobloga

Jak naprawić takie pęknięcie tynku? Podczas deszczu i zimą chyba zbiera się tam woda i przesiąka wilgoć do wnętrza. Da się to dopchnąć do muru. W przyszłym roku dom będzie ocieplany, więc nie musi to być rozwiązanie bardzo wytrzymałe i solidne.

To róg domu - na zdjęciu to może nie być oczywiste.

#remontujzwykopem #dom #remont
Ranger - Jak naprawić takie pęknięcie tynku? Podczas deszczu i zimą chyba zbiera się ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kosmita: poza tym jednym miejscem wszędzie jest ok, a dom ma swoje lata, tak jak pisałem - interesuje mnie rozwiązanie na jeden rok, potem ekipa od ocieplenia niech to już albo wytnie ten fragment, albo niech robi co uważa
  • Odpowiedz
  • 0
jakas pianka zaklej i tyle


@Miszcz_Joda: no ja się domyślam, że jakoś tak, ale jak wezmę "jakąś piankę", to mi może spuchnąć tak, że tynk na pół ściany mi odejdzie i zrobi gulę XD
  • Odpowiedz
  • 0
uszczelniaczem dekarskim


@Karton_ze_szklem: i lać tam głęboko też, żeby skleił tę odstającą powierzchnię? Jak zalepię samo pęknięcie, to pewnie zimą będzie się kondensować woda pod tym tynkiem, jeśli zostanie tam przestrzeń, nie?
  • Odpowiedz
@Ranger: jak najgłębiej wepchnij. Powinno być szczelne. Jak tam nie ma wiadra wody to się nie martw. Gdzieś odparuje.

Pianką nie rób bo piję wodę i wtedy cały czas wilgoć tam będzie.
  • Odpowiedz