Wpis z mikrobloga

@Ggggghhhhhh: Cóż za erudycja i jakież niesamowite argumenty. A jakie osobniki się adaptują, jakie mają cechy? Właśnie potwierdziłeś to co napisałem, ale pewnie musiałeś skorzystać z wikipedii żeby kontrargumentować.

Zapomniałem dodać, że jeszcze jesteś hipokrytą - niby kultura, szacunek i dobre wychowanie ale pierwsza odpowiedź: "wysryw to twoje imię". Twój poziom to Klapek i Muminy więc pakuj się - jutro lot do Kambodży, tam znajdziesz zrozumienie ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@wielki_hrabia_mistyfikacji: tak dokładnie jest. Machajowi i Frejerowi jedyne co zostaje to osoby o statusie społecznym na ich poziomie (czyli niziny). Ruska onuca też pewnie miała swoją kolej u Dżun, bo jemu trzeba takiej co najlepiej w ogóle nie mówi, tylko przytakuje. Oni nigdy w życiu tam nawet nie będą stali obok nikogo z klasy średniej i wyższej, bo ich po prostu pogoni ochrona z lokalu.
  • Odpowiedz
@Ggggghhhhhh wiesz - to zależy. Ja mam żonę, dwójkę dzieci i raczej khmerki nie potrzebuję.
Jest coś takiego jak symbole urody w danych regionach i wydaje mi się, że te kobiety że zdjęć nie wchodzą w kryteria standardowe. A takiej kobiety pracującej jako seksworkerka już bym na pewno kijem przez szmatę nie tknął
  • Odpowiedz