Wpis z mikrobloga

Jak coś to dzisiaj o 16 na Kaspie wychodzi krc-20 -> dni ETH, Solany i reszty gónwianych platform są policzone.

Jak ktoś się zastanawiał przez ostatnie lata 'dlaczego ja nie zainwestowałem w btc kiedy był tani' to niech sobie odpowie na pytanie 'dlaczego nie kupuję kaspy poniżej 0.2 $' i wyjdzie mu to samo.

#kryptowaluty #kaspa #inwestycje #inwestowanie

@PEKLONIKON dokładnie to co piszesz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Polska2080: No ale ona teraz jest bardzo wysoko na topie top topów swoich a przedewszystkim jak mój post niżej ? Czy czemuś ona służy innymu niż żeby kupić tanio i wcisnąć komuś drożej ? Ma jakąś użyteczność ?
  • Odpowiedz
@PEKLONIKON:
Jeszcze tylko 860 lat zarabiania 3.2K dziennie i osiągniesz miliard.
Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa...
  • Odpowiedz
@Polska2080: Oczywiście zaraz odpowiesz , że DeFi, tokenizowane aktywa, NFt , gaming jakieś głosowania i coś tam jeszcze. Blebleble czyli nic nowego te kryptowaluty to jedno wielkie gowno nic nie wnoszącego nowego do życia. Tylko DeFi bo można na tym zarabiać 10% tak to nic po za tym
  • Odpowiedz
@PEKLONIKON: leży główna sieć a nie beta. Moja transakcja wisi od kilku godzin. Sieć wyłożył jeden źle skonfigurowany wallet. Rewelacja. Sam mam sporo kaspy i to kupowanej jeszcze po 3-4 centy. Awarie każdemu się zdarzają, do trzech razy sztuka. Dziś był pierwszy raz.
  • Odpowiedz