Wpis z mikrobloga

xD

Ale sami sobie winni. Wrzucili jakąś gównomapkę, jakby robioną w paincie, więc teraz toczy się gównoburza.

Nie, nie ma planów wykoszenia Rzeszowa z KDP. A przynajmniej nic takiego nie zostało zasygnalizowane. Byliby totalnymi debilami, gdyby wyłączyli Podkarpacie z planów sieci kolejowej.

#cpk
waro - xD

Ale sami sobie winni. Wrzucili jakąś gównomapkę, jakby robioną w paincie, ...

źródło: GRI6edSW4AEBW6H

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@waro: Zostało zasygnalizowane. Widziałem udostępnione dwie mamy: jedną z czasami 100 minut do Warszawy i drugą z pogrubionymi żółtymi kreskami liniami kolejowymi. W obydwóch brakowało regionu południowego wschodu. Świętokrzyskiego i Podkarpackiego. Brak jakichkolwiek nowych linii na wschodzie, bo te które były na żółto to już istnieją.
Zresztą jak sobie to wyobrażasz? Wyjdą i powiedzą: "hej, zrezygnowaliśmy z was, bo już teraz jesteście zacofani kolejowo, inwestycje w wasz region byłyby z
  • Odpowiedz
  • 0
@Reretos: te obydwie mapki są gówno warte. By pokazać ich bezsens, to tylko wspomnę, że jedna z nich pokazuje czas z Gdańska do Warszawy 99 minut. Jak się okazało później jest to czas na takiej trasie, która na tej mapce nie istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie pytaj mnie o sens tych mapek, nie wiem kto się pokusił o na takie głupoty. Fakty są natomiast takie,
  • Odpowiedz