Wpis z mikrobloga

#motoryzacja
urwa. wyciek oleju w okolicy prawego koła.. auto stało 2 dni i mała plamka już rozszednięta czyli nie kapało stale. mam płytki w garażu to dobrze widać.
Osłona pod silnik także zgaduj zgadula w której ręce tarantula.
Mam nadzieje, że to z miski bo i tak będe musiał za rok zmienić, a nie np dolot i icek. Fakt że mam troche za dużo oleju i troszke ponad maks bo tak mi sie nalało parę miesięcy temu jak zmieniałem olej.

Na samą myśl o jakiś pracach w takich upał, wchodzeniu do kanału i odkręcaniu osłony robi mi sie niedobrze.. chyba mam to w dupie, może kiedyś zajrze¯\(ツ)/¯

Zwłaszcza że mam do zrobienia 100 tysięcy innych rzeczy, zarówno w domu jak i w drugim samochodzie. Umyje tą plamę i jak zrobi się nowa to trzeba będzie zajrzeć, jak nie, uznam to za jakąś anomalie i nie było tematu
#zalesie
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@walokid: nie, ile niecały miesiąc temu tam zaglądałem, plus nie wiem czy to z osłony. zgadywanie.
Plus to kapało przez chwilę bo przestało i została mała plamka na ziemi, mniejsza od dłoni. Jest różnica jak coś kapie ciągle a coś się rozleje, chwilę pokapie i potem sobie wysycha/rozchodzi się. Inaczej wtedy wyglądają plamy.
  • Odpowiedz