Wpis z mikrobloga

@wyginam-do-drawska: oj zaczyna na siwieć nasza maupka uszatka....starość z buta wjeżdża, z buta z buta wjeżdża.... bardzo dobrze... za niedługo sądzie wątroba i żołądek, wypadną połówki ząbków... będzie się działo
  • Odpowiedz