Wpis z mikrobloga

@Xefirex: no ale chyba jednak śmigał do Orlenu do p. Obajtka? Stanowski jest człowiekiem utalentowanym, ma popularne medium internetowe. Nikt nie odbiera mu sukcesu. No ale zaangazowanie po stronie PiSu jest. I to jego prawo, alespoko by było gdyby się jasno określił. Czego nie robi.
  • Odpowiedz
@Xefirex: jeśli research to dla Ciebie znalezienie miniaturki filmiku na yt, to wychodzi na to, że to Ty jesteś jednak kretynem. Widzisz ja obejrzałem obydwa filmy i rzeczywiście odniesiono się do tej sprawy, jednak Stanowski i Mazurek przedstawili to w konwencji humorystycznej, poniekąd wręcz usprawiedliwiając i spłycając całą aferę. Szkoda, że nie są tacy pobłażliwi względem kogokolwiek z rządu, bo potrafią zrobić aferę z tego, że Tusk czy Trzaskowski puści
  • Odpowiedz
jednak Stanowski i Mazurek przedstawili to w konwencji humorystycznej, poniekąd wręcz usprawiedliwiając i spłycając całą aferę.


@jawor2201: No widzisz panie, a ja myślałem że program stanowski&mazurek ma format czysto humorystyczny, mający prześmiewczo opowiadać bieżące wydarzenia z kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Xefirex defraudacja milionów złotych podatników jest tak śmieszna że boki zrywać. Za to jak coś #!$%@? koalicja rządząca no to nie, co to to nie, do tego trzeba podejść na poważnie i na pełnym #!$%@?…
  • Odpowiedz