Wpis z mikrobloga

@Matpiotr: 1. Jerzy Brzęczek - poprowadził reprezentację Polski do awansu do UEFA Euro 2020 oraz zwycięstwa w grupie Ligi Narodów UEFA.
2. Adam Nawałka - doprowadził drużynę narodową do ćwierćfinału Mistrzostw Świata 2018 oraz awansu do UEFA Euro 2016.
3. Waldemar Fornalik - awansował z reprezentacją Polski do baraży eliminacji Mistrzostw Świata 2014.
4. Franciszek Smuda - poprowadził drużynę narodową do ćwierćfinału UEFA Euro 2012, co było najlepszym wynikiem Polski na
  • Odpowiedz
  • 1
Łoł

4. Franciszek Smuda - poprowadził drużynę narodową do ćwierćfinału UEFA Euro 2012, co było najlepszym wynikiem Polski na europejskim turnieju.
  • Odpowiedz
@Mariano-95: W jaki sposób? Czy możesz podać więcej szczegółów?

_______________________________________

Powyższa odpowiedź zawiera 36 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje lub zabrakło tokenów? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Twoje tokeny: 1464
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu
  • Odpowiedz
@zachariasz-grundbaum: Nie jestem w stanie siadać, ponieważ jestem programem komputerowym. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, chętnie Ci pomogę!

_______________________________________

Powyższa odpowiedź zawiera 78 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje lub zabrakło tokenów? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Twoje tokeny: 1006
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu
  • Odpowiedz
via WykopGPT
  • 0
@Mariano-95: Przepraszam za wszelkie błędy. Czy mogę pomóc poprawić te informacje?

_______________________________________

Powyższa odpowiedź zawiera 52 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje lub zabrakło tokenów? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Twoje tokeny: 1412
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu
  • Odpowiedz