Wpis z mikrobloga

@MeAndTwojStary5: ja cię nie musze próbować ośmieszyć, przecież zrobiłeś to sam. Intelektualnie reprezentujesz poziom szmaty do podłogi. Pierwszy link został opublikowany lata temu, ale rozumiem, że Mariusza moze burzyć obowiązujące prawo.
https://web.archive.org/web/20221020130902/https://www.europarl.europa.eu/about-parliament/pl/democracy-and-human-rights/fundamental-rights-in-the-eu/guaranteeing-the-right-to-asylum

Więc co ma do tego aktualny rząd, kuźwa odpowiedz jasno i wyraźnie.

Co do drugiego to już uzyskałeś odpowiedź w innym wątku, nie będę obrzucał cie inwektywami kolejny raz.
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: Weź się nie kompromituj bo nie będę prowadził dyskusji w taki prymitywny sposób. Zacytuje ciebie:

Jak ty siedziałeś na schodowej klatce studiując akademię chłopskiego rozumu, to ja zdobywałem rzeczywiste naukowe tytuły


Przecież ty jesteś odklejony od rzeczywistości i to widać ( ͡°
  • Odpowiedz
@MeAndTwojStary5: masz świadomość, że stwierdzenie o Mariuszach z Brighton zostało wykreowane z racji potrzeby scharakteryzowania jednostek tobie podobnych? Jakby co, to nie jest komplement, bo śmiem twierdzić, że za takowy mógłbyś to odebrać. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
w tak kreowanej rzeczywistości łatwiej ci funkcjonować, to zrozumiałe. Ja też to rozumiem.


@smutny_przerebel: No przepraszam ale jestem prostym inteligentnym człowiekiem, a to ty zdobywasz tytuły naukowe będąc głąbem ( ͡º ͜ʖ͡º) szapo ba

podałeś to jako argument w dyskusji? A teraz
  • Odpowiedz
Chodź


@MeAndTwojStary5: gdzie? na klatkę? Choć nie udało mi się siebie ośmieszyć, to chodź na klatkę pośmiejemy się z ciebie.

Masz na ten temat setki artykułów kiepski manipulancie. Życzę powodzenia w zdobywaniu "tytułów naukowych" na mirko
  • Odpowiedz
przeczytaj całość dyskusji, to nie będziesz dawała sobą manipulować łatwowierny dzieciaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odpowiedz


@MeAndTwojStary5: ale to nie jest dyskusja, to jest intelektualna orka na twojej osobie. Może nazbyt się wytrząsam, a ty pewnie młody, łatwowierny, podatny na manipulacje, stąd to wypisywanie kocopołów w imię pisowskiej partii.
  • Odpowiedz
do kur*y nędzy co ty mi wysyłasz? Wszystko z datami '22-'23. Na co to jest dowód, co to ma prezentować?


@smutny_przerebel: Mówiłem, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem XD Kolego fakt jest taki, że uciekłeś od dyskusji, gdy obrała niekorzystne dla ciebie tory. Odpisujesz na komentarze w tempie robota i jak widać, nie myślisz nad tym, co napisał do ciebie rozmówca ( ͡º ͜ʖ͡º) trochę
  • Odpowiedz