Wpis z mikrobloga

no i co z tego, może niech policzy ile razy jego tłity były w gorących
fanbaza Donalda, nie ma wobec niego wielkich ambicji, wystarczy że koleś pośmieje się, z nazwisk pisowców, opowie jakiś żarcik, postraszy Macierewiczem przed wyborami i tyle
po co jakieś sprawy gospodarki?! kogo to ma niby obchodzić
zresztą przecież nasz kraj gospodarczo się rozwija, jest wiele przykładów... no np yyyy autobus do niemieckiej fabryki klapek i wiele innych
#gospodarka #bojowkadonaldatuska #bekazpisu #dobrazmiana #polityka
huncwot_ - no i co z tego, może niech policzy ile razy jego tłity były w gorących 
fa...

źródło: Zrzut ekranu 2024-06-22 o 22.56.58

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@huncwot_: dlaczego pisowcy sobie wymyślili, że Tusk na swoim prywatnym twitterze ma rozprawiać o ROZWOJU (czyli CPK jak wiadomo), gospodarce i tym podobnych nudziarstwach? Nie, prywatny twitter służy do #!$%@? w pisowców i tyle
  • Odpowiedz
@huncwot_: oczywiście, że serio. Mam nadzieję, że będzie ładował tam w PiS bezustannie, a nie pisał pierdoły o ROZWOJU

Jak sobie chce gadać o rozwoju, gospodarce to niech robi na ten temat konferencje czy jakkolwiek inne formy, a nie na Twitterze, który kompletnie nie jest pod to przystosowany
  • Odpowiedz
@huncwot_: Tusk od zawsze miał strategię igrzysk na rządzenie, jak pierwszy raz doszedł do władzy było tylko budowanie drogich stadionów na euro i żebranie w unii, teraz jest pseudo rozliczanie.
  • Odpowiedz
@huncwot_: Nie moge po prostu oprzeć się wrażeniu ze obecnie trwa walka o głosy największych debili i jak wcześniej pisałem spirala populizmu się rozkręciła, podobnie klientelizm. Ja oczywiscie uwazam ze to wina pisu ( ͡° ͜ʖ ͡°), bo z populizmem się walczy populizmem. zagrywki typu kupowanie przez Orlen prawackich szmatławców, robienie z TVP tuby propagandowej, korupcja i wiele innych takich (na prawdę można godzinami wymieniać) łamały
  • Odpowiedz
  • 0
@aulus: Tusk to polityczna marketingowa wydmuszka. on nie ma nic do zaoferowania. teraz głównie wygrał, bo udało się wprowadzić w modę slogan jego partii czyli słowo JEB*AĆ plus nazwa znienawidzonej partii. taki przekaz zrozumie nawet największy przygłup w stadzie
  • Odpowiedz
@huncwot_: na PiS nie trzeba szczuć, wystarczy pisać prawdę.

Sprawy gospodarcze to nudziarstwo, które nie jest pod masy. Tylko nieliczni się tym interesują, a znają? Prawie nikt.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gours: ważne że co by Donek nie odje*bał tacy jak ty zawsze wyjaśnią, że robi bardzo dobrze
tzn Tusk robi dokładnie to, o co oskarżał przeciwników ale kto by tam wnikał w takie detale
  • Odpowiedz
  • 0
@Gours: rozpasanie sejmowej administracji, mur na granicy, prymitywna propaganda o której wspomniałem, zadłużanie państwa w dodatku bardzo niepotrzebne, czy traktowanie prawa, tak jak się im podoba interpretuje
ale o tym się nie dowiesz z wpisów Donka, więc skąd miałbyś o tym wiedzieć
  • Odpowiedz
@huncwot_: nie krytykował muru jako idei, tylko bardziej podejrzenie, że zrobią na tym wały (i miał rację), traktowanie prawa - właśnie są w trakcie odbudowy praworządności po nieszczeniu przez PiS, prymitywna propaganda - bzdura i tyle
  • Odpowiedz
  • 0
@Gours: oni korzystają z prawa, dotyczące granicy, za które krytykowali pis
taka praworządność panie ekspercie, że najpierw coś robią a potem Bodnar mówi, że szukają do tego podstawy prawnej a Donek gada, że traktują prawo, tak jak oni je rozumieją
prymitywna propaganda, to ci już piszę któryś raz, że te marketingowe wydmuszki wygrały dzięki prymitywnej modzie która składała się dwóch wyrazów, gdzie jednym wyrazem było słowo je*bać
  • Odpowiedz
@huncwot_: nie mogę uwierzyć że młody człowiek wchodzi do dupy staremu ruskowi maciarowi xD jak go w końcu dopadną za rozwalenie całych służb i połowy wojska to sam ich ozłoce
  • Odpowiedz