Wpis z mikrobloga

Przewiduje że w ciągu 5 lat Izrael zrobi z palestyńcami to co Hitler z nimi.
Te przesłanki o wysiedleniu do Konga to idealne rozwiązanie dla pejsatych.
Wyślą kilkdziesiat tys ciapatych na statkach a reszta 1.8 miliona co zostaną i nie dotrą po drodze gdzieś magicznie zniknie.
Sprytni są,coś jeszcze wymyślo.
Mają media, nierządy na całym świecie to dadzą radę.

#pejsaty #zydzi #izrael #palestyna #gaza #dogazu #patologiazewsi #patologiazmiasta #logikapejsatych #masoneria #lewactwo #przemyslenia #oswiadczenie #smiertelnewypadki #smierc #patologia

#przemyslenia
  • 21
  • Odpowiedz
@Kotouak: Antysemityzmu nigdy nie jest za wiele. Na terenie Izraela od dekad jest wieczny konflikt. Tam nigdy nie było spokojnie. Trudno żeby się to kiedyś miało skończyć, skoro żydzi mają swojego srającego pieniędzmi psa w postaci USA.

A teraz pakt 447, Areczku oddawaj kamienice!
  • Odpowiedz
@Kotouak: W sumie to nic, najwyżej kilku losowym obywatelom twojego kraju zostanie dana masa stresu i niepewności.
Ciebie to nie obchodzi, pomimo tego że pewnie nie zmieniłeś kraju zamieszkania.
Jest to efekt tego że żydzi ci wyprali mózg. Zapewne myślisz że super, bo jesteś wolnym ptakiem i co cie to obchodzi.
Nie jesteś wolnym, gdyż żydzi sprawili że twoja waluta nie ma żadnej wartości i wynajem kosztuje 1/3 tego co
  • Odpowiedz
@Kotouak: To jesteś szczęśliwym gojem, chodź złośliwiec by cię mógł nazwać żałosnym przegrywem.
Mi to nie przeszkadza, pod warunkiem że nie przeszkadzasz innym. Tłumaczenie zachowań żydów w internecie i ściąganie z nich odpowiedzialności jest takim przeszkadzaniem.
  • Odpowiedz
@Kotouak: Kryzys paliwowy w latach 70tych był pierwszym większym kryzysem spowodowany istnieniem żydów.
Wiele świetnych samochodów w Europie, jak i ikonicznych w USA, musiało... ustąpić miejsca nudnym pudełkom w Japonii.
Smutne.
Jak chodzi o kuchnie, to zapewne fajnie byłoby jej spróbować,
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: ale nie musisz mi mówić. Napisałem przecież, że czosnkowi absolutnie święci nie są.
Wiem, jak na przykład panoszą się żydowskie wycieczki w Polsce - zwykle gowniarskie chamstwo.
Nie mniej jednak, nie panikuje, że to są "spiski żydowskie i żydzi sterują ludźmi przez netflixa", bo uważam, że to są bzdury i teorie spiskowe wariata.
Natomiast te wszystkie incydenty z udziałem Żydów, biorą się z jednego - z żydowskiego nacjonalizmu.
A ja nie lubię żadnego nacjonalizmu, bez wyjątku: ani żydowskiego, ani polskiego, ani niemieckiego, ani eskimoskiego, ani żadnego innego
  • Odpowiedz
@Kotouak: Różnica w nacjonalizmie narodów, a nacjonalizmie żydów jest taka, że każdy inny kraj ponosi konsekwencje swoich czynów.
Izrael może sobie robić co chce. Skutki ekonomiczno wojenne poniesie USA, natomiast skutki migracji z bliskiego wschodu poniesie Europa.
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: ogólnie w USA problem z rasizmem jest tak duży, że oni wolą działać na wyrost. Jak dla mnie, to nadal niewystarczający dowód.
Równie dobrze, można mówić o reptilianach, po tym jak ktoś dostanie wyrok za zabicie jaszczurki sąsiada ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz