Wpis z mikrobloga

Niech ktoś mi powie, że wyborcy PO/KO nie zachowują się jak sekta. Tutaj jeden ma na profilowym portret swojego guru Tuska stylizowanego na gigachada. Jak w ogóle można mieć ustawione zdjęcie jakiegokolwiek żyjącego polityka? Przecież to jakieś polityczne bałwochwalstwo i jestem zdumiony, że można to robić bez żenady.

A co w ogóle ten jegomość zrobił do tej pory, że zasłużył sobie na takie oddanie ze swoich wyznawców. Oprócz tego, że jest — bo dla wielu sam fakt, że nie jest z PiS-u jest ucieleśnieniem pragnień i szczytem ambicji. Jedyne, o czym myślę, to chyba te babciowe. Ale wprowadził je w końcu? Nie wiem nawet. Za to pamiętam, jak PO-wska jaczejka pluła jadem, gdy ktoś wstawił znalezisko o niespełnionych obietnicach Tuska. Jak wiadomo, on nie musi spełniać żadnych obietnic. Wystarczy, że jest.

#polityka #bekazprawakow #bekazlewactwa #neuropa #bekaztuska #bekazpo
AlexBrown - Niech ktoś mi powie, że wyborcy PO/KO nie zachowują się jak sekta. Tutaj ...

źródło: temp_file73891467909999797

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlexBrown: poprostu zwykła sekta.
A w sekcie nie chodzi na zastanawianie sie nad tym, czy nasze działania są logiczne i czy mają sens.
W sekcie liczy sie podążanie za guru. A osoby udowadniające, że guru się myli stają naszymi śmiertelnymi wrogami.
  • Odpowiedz
@onucoutkajpysk: xd, mówi ten co produkuje się od rana do wieczora ku chwale mlaskającego dziada


@danob99: nawet jeżeli sobie walę do zdjęć Pana Kaczyńskiego... to co Cię to obchodzo lewaku? Przecież to wy macie tolerancję na ustach, dlaczego nie jesteście więc tolerancyjni w praktyce?
  • Odpowiedz