Wpis z mikrobloga

Przy całej niechęci do Trumpa, ale ta nadchodzące debaty to będzie gwóźdź do trumny Bidena. Jak jego sztab sobie wyobraża te starcia? Przecież kolo ma takie momenty, że ledwo kontaktuje z rzeczywistością, zawiesza się, nie daje rady bez prompterów, a tu będzie musiał 3x po 2h się ścierać z Trumpem, który medialnie jest bardzo sprawny. Są takie prochy żeby postawić Sleepy Joe na nogi?

Nawet ten spot mimo walecznego nastawienia, widać że cięli po pół zdania.

#polityka #usa #biden #trump #ameryka
Amatorro - Przy całej niechęci do Trumpa, ale ta nadchodzące debaty to będzie gwóźdź ...
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@tos-1_buratino: Tak piszesz, jakby niezdecydowanych nie było, a Joe wyraźnie prowadził. Jednak te debaty w USA zawsze sporą widownie przyciągają i nie uwierzę w brak jakiegokolwiek ich impaktu.
  • Odpowiedz
Przecież kolo ma takie momenty, że ledwo kontaktuje z rzeczywistością, zawiesza się, nie daje rady bez prompterów


@Amatorro: W większości tych rzeczy to jest bullshit republikanów. W tej kampanii obydwie strony oskarżają się o demencję.

Jeżeli mnie by miało się zapytać, to akurat Trump jest tym, któremu peron zupełnie odjechał i ma autentycznie demencyjne problemy. Dodatkowo ma na mordzie proces, gdzie został uznany winnym wszystkich zarzutów. I to Trump nie
  • Odpowiedz
@tos-1_buratino nie no, właśnie trochę zmieni. Twardy elektorat tudzież antyelektorat może zdania nie zmieni, ale mogą nie pójść do urn, ale przede wszystkim twardzi to nie wszyscy i część pewnie pomyśli lepiej Orange-man niech wygra i podejmuje świadome decyzje kiedy trzeba niż biden, który nie wiadomo czy śpi, umarł czy może zawias złapał.
  • Odpowiedz
  • 4
@tos-1_buratino: Racja, Orange Man jest imbecylem i coraz bardziej odlatuje. Jednak duża część wyborców reaguje bardziej na takie proste sygnały i "ogólne wrażenie" nie słuchając w ogóle treści. Dość powiedzieć że Trump najbardziej zaskarbił sobie wyborców 8 lat temu w debacie prostackim punchem:
Amatorro - @tos-1_buratino: Racja, Orange Man jest imbecylem i coraz bardziej odlatuj...
  • Odpowiedz