Wpis z mikrobloga

@PiotrFr: Wiesz co jest różnica w tankowaniu 5 minut raz na 800/1000km bo mam bak 55litrów na ropę.
A tankowaniu 30 minut co 400km.
To już przy 1 takim przebiegu robi różnicę 55minut na korzyść spalinwego.

Jednak jeśli ktoś jeździ wokół komina i ma w domu ładowarkę to rocznie więcej osoba tankująca spalinówkę spędzi na tankowaniu :P

Także elektryk tylko w domu/mieszkaniu jak mam ładowarkę
  • Odpowiedz
@niebadzogrem:

Wiesz co jest różnica w tankowaniu 5 minut raz na 800/1000km bo mam bak 55litrów na ropę.


Chce zobaczyć jak w codziennej jeździe robisz 800/1000 km z takim bakiem. Większość ludzi jeździ kilka/kilkanaście km dziennie.
Poza tym rozumujesz jak kierowca spalinowego. Mimo że mogę ładować w domu, często robię to poza domem. Nigdzie specjalnie nie jeżdżę. Jadę na zakupy to się podłącze, pójdę na basen to samo itp. W
  • Odpowiedz
@PiotrFr: No możesz ładowac w domu wiec nie jesteś uwiązany. W mojej okolicy żaden ze sklepów w którym robię zakupy nie ma ładowarki, także musiałbym zmienić przyzwyczajenia gdybym nie mógł ładować w domu. Co jest trochę słabę :P

Do pracy mam 11km razem 22, tankuje rzadko. Elektryk by mi się mega spisał - jakbym go miał i własny dom :P
Tutaj w bloku nie ma opcji, w pracy nie podładuję,
  • Odpowiedz
  • 1
@krzyk4cz a gratuluję, to jest super wybór, dzisiaj z rana miałem chwilę refleksji, że za stosunkowo niewiele większą kwotę mogłem właśnie wziąć te bestie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz