Wpis z mikrobloga

@Technolust: jak czytam te elektrowyliczenia, to wychodzi, że kupujesz przepłaconą zabawkę, ktorą broń boże nie powinieneś jeździć bo lecą cykle, nie ładować za często do pełna bo olaboga bateria płacze i jeździć <120kph bo zasięg spada w oczach xD
  • Odpowiedz
tymczasem tak wygląda wnętrze po 342 000 km


@anonimowy_programista: a autor napisał jak często czyścił je? No i w ogóle XD bo nie pokazał zdjęcia fotelu kierowcy tylko pasażerów, więc równie dobrze to może być wóz który ma przejechane samotnie 300k.
  • Odpowiedz
@Kupamilosci: wiadomo, że na białym, zabrudzenia widać bardziej. To tyczy się wszystkiego. Natomiast w mojej ocenie zwykle chodzi o to jak łatwo coś jest wyczyścić. A tutaj przykład tego, jak łatwo się to czyści zwykłą ciepłą wodą bez dodatku jakichkolwiek detergentów. To jest dosłownie chwila i gotowe.
anonimowy_programista - @Kupamilosci: wiadomo, że na białym, zabrudzenia widać bardzi...
  • Odpowiedz
@niebadzogrem:

Tylko specjalnie kupujac auto zakladaja sobie e- smycz do ladowania auta xD


A spalinowy tankujesz w domu czy też masz smycz i musisz specjalnie gdzieś jeździć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Większe felgi równa się mniejszy zasięg także również bez sensu.


@Warcomx: Wszystko podporządkowane zasięgowi. Potem na autostradzie widzę te biedactwa w elektrykach jadące 95 km/h na 140 km/h bo Święty Zasięg. Nigdy tego chyba nie zrozumiem.
  • Odpowiedz
@anonimowy_programista: nie twierdzę, że czyszczenie auta to super problem (bo sam lubię dbać o czystość moich sprzętów) ale w większości przypadków może to być wkurzające, pokazujesz na poprzednim modelu foteli, w wersji highland masz teraz dziurki na wentylacje foteli przez co nie będzie tak łatwo tak łatwo.
  • Odpowiedz
Potem na autostradzie widzę te biedactwa w elektrykach jadące 95 km/h na 140 km/h bo Święty Zasięg. Nigdy tego chyba nie zrozumiem.

@Drmscape2: nie przesadzaj, do 120 ma to optymalny pobór energii ale też nie każdy codziennie jeździ autostradami (szczególnie w Polsce) żeby to odczuć.
  • Odpowiedz
to ja widząc cię jak musisz ładować 3 raz a ja wyjechałem później i jadę na jednym tankowaniu jeszcze cię wyprzedzają


@zyjdajzyc1: Ja wowczas widze kolesia, ktorego nie stac na tasle ani inny samochod z salonu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Warcomx: na jakiej postawie twierdzisz, że wersja Long Range się szybciej degraduje od zwykłej wersji? Nie wiedziałem, że tam są różne typy baterii. Czytam w komentarzach do twojego posta i widzę, że zdania są podzielone. Więc jak jest w rzeczywistości?
  • Odpowiedz
@Yelonek: buahaha uwielbiam patrzyć jak elektryczne gówno stoi na parkingu lidla, ogląda coś na tablecie i czeka aż mu się naładuje za darmo xD
  • Odpowiedz