Wpis z mikrobloga

#mecz jak jeszcze raz zobaczę Lewandowskiego, który leci na środek boiska do obrońców, bo on chce rozgrywać piłkę, to koniec mojego oglądania repry z Lewandowskim w składzie.
  • 18
  • Odpowiedz
  • 111
@fornson23: Lewandowski wracający na środek boiska, próbujący robić coś czego nie potrafi i szukający napastnika w polu karnym, gdzie powinien być właśnie on sam, gdzie doskonale się spisuje.

Też tego kompletnie nie czaję xD
  • Odpowiedz
  • 6
@prismo żeby on jeszcze kogoś szukał. Będzie holowanie piłki, aż wszystkich pokryją, a potem machanie łapami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fornson23: będzie, będzie! Będzie holowanko, straty, machania łapami, dyrygowanie pod publiczkę, z jego ego nie ma szans żeby po meczu w którym bez niego chwalono kadrę nie chciał na siłę pokazać kto tu jest największą gwiazdą
  • Odpowiedz
@fornson23: ale taguj #januszefutbolu

Grałeś kiedyś w piłkę?

A tak poważnie, mecz przeciwko PSG, w którym Lewandowski bardziej skupiał się na rozgrywaniu z głębi pola, jak i najpilniejszym utrzymywaniu piłki w fazie budowania akcji był jego jednym z najlepszych w karierze, mimo, że nie strzelił ani żadnego gola, ani nie zaliczył żadnej asysty.

Cofnięty Lewandowski i wysunięty Urbański z Buksą lub Świderskim nie jest całkiem pozbawiony sensu.
  • Odpowiedz
@prismo: Czasami potrzeba odrobinę szaleństwa, a patrząc na Urbańskiego, który założył siatkę rywalowi, minął dwóch Holendrów, pokazał, ze można ryzykować. Liczy się obecna forma w danym tygodniu, a jak nie ma kompleksów to trzeba z tego skorzystać. I nie ma to znaczenia, że przez ostatnie pół roku w Bolonii miał tylko jedną asystę i był bez bramek.

Szymański strzelił 10 bramek, miał 12 asyst w Turcji, a z Holandią był
  • Odpowiedz
  • 3
@Serghio: grałem w A klasie i jeszcze spałem z Probierzem w pokoju, później się z tego śmialiśmy.

Lewandowski odstawia takie gówno w Reprezentacji od 6 lat przynajmniej (i to w każdym meczu) i wygląda to żałośnie, a ty mi piszesz o meczu z PSG. Taguj swoje analizy #januszefutbolu i #graleswpilkepolaku, bo brzmią jakbyś układał skład i taktykę do fify.

@NaChuiMiTaCHata oby! Chociaż, jakby Lewandowski
  • Odpowiedz
Szymański strzelił 10 bramek, miał 12 asyst w Turcji, a z Holandią był jednym z najsłabszych zawodników w naszej reprezentacji.

@Serghio: masz rację. Zapomniałem o tym, ale jednak przyznasz, że jest to jakiś surrealistyczny wręcz przypadek z tym Szymańskim.

Pamiętam, że jak Szymański wchodził do Legii to był lepszy kiwacz od Urbańskiego, ciagle cos probował, ciekawy zawodnik, a dzisiaj kompletnie to zatracił. W fenerbacze tylko z dystansu ładuje albo w
  • Odpowiedz
Lewandowski odstawia takie gówno w Reprezentacji od 6 lat przynajmniej

@fornson23: xxxDDDD

Widzę, że to trolling.

Gdyby nie Lewandowski to nie byłoby nas na żadnej imprezie reprezentacyjnej przez ostatnie 10 lat.
  • Odpowiedz
  • 0
@Serghio:

Gdyby nie Lewandowski to nie byłoby nas na żadnej imprezie reprezentacyjnej przez ostatnie 10 lat.

Chyba sobie kpisz. El. euro 2020, Lewy obrażony na Brzęczka. Grupa banalna do przejścia. Dokonania Lewego: 4 bramki Łotwie, bramka Słowenii i bramka z karniaczka
  • Odpowiedz