Wpis z mikrobloga

Jako wielki fan ps4 rok temu kupiłem ps5 ale ta generacja w wykonaniu sony to jakiś żart. Czy ja dobrze widzę że w tym roku już nie ma żadnego sensownego exa w planach? DS 2 w 2025 i nowy Wolverine kiedys tam i to tyle? Jestem zażenowany i myśle przejść na strone M$. Nowy stalker, Indiana i pare innych. Wszystko w gamepassie na premiere, który można ogarnać o wiele taniej niz ps plus. Kolejna sprawa M$ nie wciska co chwile nowej wersji konsoli żeby dymac graczy. Tutaj bez napedu, z napedem, slim, zaraz pro a gier totalnie nic. Pomijajac fakt ze xbox jest tanszy i mocniejszy. Czy macie podobne odczucia ze sony ma swoich klientow gdzies w tej generacji i to M$ robi robote? Ktoś robil przesiadke badz ma obie? Ciekaw jestem odczuc takie wymiany.

#ps5 #xboxseriex #gry #konsole #gamepass #psplus
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@SmugglerFan: ok podaj mi jakies fajne exy ktore wyjda jeszcze w tym roku albo sa zapowiedziane na nastepny. Tylko nie mow o AstroBot. I wymien co wyszlo typowo na ps5 od wyjscia tej konsoli nie rimejk? Jak ograles exy na ps4 to jest to dno.
  • Odpowiedz
ok podaj mi jakies fajne exy ktore wyjda jeszcze w tym roku albo sa zapowiedziane na nastepny

@szoch6: lego horizon adventures, silent hill 2 remake, death stranding 2. venom, wolverine, phantom blade zero i where winds meet moze beda w 2025. nie wiemy o innych bo sony rzadko zapowiada gry tak dlugo przed premiera. o lego horizon adventures i astrobocie przeciez wiemy od niedawna a zaraz wychodzą.

I wymien co
  • Odpowiedz
  • 0
@SmugglerFan: nic nie bede szukal w internecie bo jestem z exami na biezaco od ps4 i tylko stwierdzam fakty. Nie wrzucajmy do worka z exami gierk lego czy remejkow i remasterow a ostatnio tego najwiecej. Na xboxa zaraz stalker 2 czy nowy Indiana i to od razy w gamepassie. Nie za 350zl. O tym miedzy innymi mowie.
  • Odpowiedz
@szoch6: stalker 2, o ile w ogole wyjdzie w tym roku, to po 3 miesiacach bedzie tez na playstation. indiane pewnie tez wydadza na ps5.

gamepass niedlugo zdechnie, teraz jeszcze mozesz sobie go wykorzystywac, tak samo jak mozesz brac darmowe gry z epika, ale kiedys to sie skonczy, nie mozna w nieskonczonosc jechac na stratach
  • Odpowiedz