Wpis z mikrobloga

@zbrodnia_i_kawa: Może kobiety są zbyt wybredne? Z resztą jak być poważnym jeśli macie tyle matchy i większość tylko coś burknie a od facetów wymaga się aby stawali na kijach. No to trzeba kłamać, ctrl+c, ctrl+v bo pojawi się ktoś lepszy za chwilę i będzie ghosting a trzeba się produkować nie wiadomo jak. Krótkie okienko możliwości pomiędzy wieloma prospektami i pewnie większość facetów nawet nie spodziewa się że coś z tej
  • Odpowiedz
@Paukopulos wyjestescie kompletnie oderwani od rzeczywistosci. Dla kobiet seks to w wiekszosci problem. Watpliwa przyjemnosci z seksu, ktora jest loteria, bo srednio na 1 damski orgazm przypadaja 3 mesie, a konsekwencje chocby wpadki z nieodpowiednia osoba to w zasadzie zniszczone cale zycie, i kobiety i dziecka, nie wspominajac o chorobach wenerycznych.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: prawda jest taka ,że obecny rynek matrymonialny dla przeciętnego faceta to jest piekło
Powiem Ci jak to wygląda z mojej perspektywy (żeby nie było: 185cm, dobra sylwetka , bardzo dobra praca, zamozny, bardzo słaba twarz):
-lajkuje zdecydowana większość , interesuje mnie żeby nie była ulana , może być starsza ,może być dzieciata , może być bezrobotna - wywalone mam
- max parę matchy w tygodniu
- ghosting albo od
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa w większości tak to wygląda. Dla polek wszystko chyba jest problemem, strach przed ciąża w tych czasach. No tak bo trzeba robić karierę za średnia krajowa xD dalej to starzy wbijają do łbów młodym ludziom? A potem pobudka z kotami w wieku 40 lat?
Z resztą są zabezpieczenia i aborcje w razie w więc jaki to argument. Ciąża to można nastolatki straszyć.
Jeśli większość ma taki problem z seksem to
  • Odpowiedz
@Maxior99 Rozumiem cie, ale musisz miec swiadomosc, ze rynek matrymonialny to pieklo niezaleznie od plci. Nie umiemy rozmawiac, nie traktujemy sie nawzajem jak ludzi, tylko srodki do celu. Natomiast jesli kobiety mowia ze mezczyzni to notoryczni klamcy i nieodpowiedzialne przypadki, to lepiej w to uwierz, z reszta spojrz na komentarze wyzej facetow wpasnie takich o jakich pisze. Jesli wy mowicie, ze kobiety sa nieresponsywne, ze nie odpisuja, to ja tez w
  • Odpowiedz
@Paukopulos

Z resztą są zabezpieczenia i aborcje w razie w więc jaki to argument.


Ogolnie to co piszesz wlasnie swiadczy o tobie. Z jednej strony i kompletnej ignorancji w temacie antykoncepcji, z drugiej o kompletnym upadku moralnym. Bez odbioru, przez takich ludzi jak ty odechciewa sie zyc na tym swiecie.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: gdybym miał jakieś alternatywy dla aplikacji randkowych- to uwierz mi, że od razu bym skasował ten syf...
Niestety nie mam więc siedzę licząc na cud.
Wierze ,ze wiele facetow (szczególnie tych naprawdę przystojnych) traktuję kobiety jak worek na sperme ale nie wierze ,ze robią to zwykli, przeciętni faceci.
Nie wierze bo widzę jak ciezko jest tam z kimś po prostu popisać, nie mówiąc już o spotkaniu . Dlaczego więc taki facet który raz na 2 miesiące uda się z kimś spotkać miałby to robić?
@default1 moim zdaniem sytuacja na portalach randkowych
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: Ja tylko chciałem Ci wytlumaczyć jak to widzą faceci przy tej dysproporcji. No ale oczywiście to ja jestem kompletnym ignorantem xD
W temacie antykocepcji to Ty kłamiesz. Mów do słupa a słup dupa. Pa
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: to,że są niezauważalni dla kobiet to nie znaczy że nie istnieją.
To większość populacji męskiej która będzie gnić w samotności...
Spójrz na ten tag - 3/4 tematów to "chodzę na siłownię, mam dobrą pracę i dziewczyny mnie ghostuja /nie mam matchy/ po randce stwierdziła ,że nie ma chemii"
  • Odpowiedz
@Paukopulos: Doskonale wiem jak to wygląda z perspektywy faceta, czytam wasze wysrywy już wiele lat na wykopie, nic nowego już mi nie napiszesz. Ty z kolei mi nie tłumaczysz niczyjej perspektywy, tylko obwiniasz kobiety o to, że nie możesz zaruchać.

W temacie antykoncepcji kłamię, bo...? Rozumiem, że jesteś lekarzem, albo czytałeś sporo o antykoncepcji? Jakieś badania? Albo chociaż widziałeś przelotem np. ulotkę antykoncepcji hormonalnej? Albo znasz statystyki dotyczące skuteczności antykoncepcji
  • Odpowiedz
@Maxior99: Sam piszesz, że lajkujesz wszystkie nie grube, większość facetów wręcz po prostu wszystkie, także dla laski która dostaje te lajki to nie znaczy że wydała się super fajna dla jakiegoś gościa a tylko tyle ze te męskie profile ISTNIEJĄ, nie świadczy to kompletnie o niczym innym.
Po drugie jeśli tinder nie jest takim uzupełnieniem poznawania ludzi, a totalnie jedyną opcją to ja bym się jednak zastanowiła nad własnym życiem.
  • Odpowiedz
@Erikaa: 1. Świadczy to ogromnej nierównowadze pomiędzy kobietami, a facetami
2. Tak aplikacja stawia faceta w roli zebraka i to mi się totalnie nie podoba ale siedzę tam ze względu na brak alternatyw
3. Codziennie zastanawiam co w moim życiu poszli nie tak ? Nigdy nie byłem jakoś bardzo towarzyski ale miałem znajomych . Po prostu z czasem ludzie pozakładali rodziny /zmienili miejsca zamieszkania i te relacje naturalnie wygasły.
Z
  • Odpowiedz
Dla samego siebie warto spróbować poznać nowych ludzi nawet jak to będą takie luźne relacje typu "znajomi ze squasha" czy coś. Jak będziesz w związku to jakaś własna przestrzeń i tak będzie Ci potrzebna żeby nie wpaść w bycie bluszczem. Poza tym też trochę tego nie rozumiem, 2 lata temu jeszxze miałeś narzeczona, także singlem jesteś bardzo krótko. Ludzie są latami samotni albo nawet całe życie, bycie ROK CZY DWA (!) singlem
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: ta 99.9% facetów szuka seksu... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam znajomą, która mówiła, że była w swoim życiu na ponad 20 spotkaniach z tindera, gdzie połowa skończyła się na pierwszym, a druga na kilku lub paru. Z żadnym nie było seksu (jeśli kłamie to trudno) i dalej utrzymuje kontakt z kilkoma z nich bo niby spoko goście, ale jako koledzy ¯\(ツ)/¯
Faceci nie mają takich
  • Odpowiedz
@Nano22:

Totalnie nie ma żadnej rozmowy i brak komunikacji.

Rozumiem, że to frustrujące, ale z drugiej strony po co mają się narażać na trudną konwersację z w sumie obcym gościem, która #!$%@? wie jak się zakończy. Jak obcemu facetowi, jak w sumie był romantyczny nastrój powiedzieć, że ma ser na naplecie i śmierdzi? Albo że mu wali z japy? No nie jest twoją matką, żeby takie rzeczy mówić. Zazwyczaj jak
  • Odpowiedz