Wpis z mikrobloga

Byłem w zeszłym tygodniu 3 dni w klubach w wojewódzkim. Zdziwiło mnie, że młode juleczki studentki narzekają na przystawiających się do nich arabów/hindusów/ciapaków/obcokrajowców. Z MOICH obserwacji i z tego co z paroma gadałem to wcale aż tak nie ciągnie #p0lka do egzotyki jak można na wypoku przeczytać. Może to tylko garstka zrobiła złą reputację i teraz reszta musi przez to cierpieć. Narzekały że je obmacują, że w dupie mają powodzenie u arabów itp. jeszcze nie over dla polusa zwykłusa.

#blackpill
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak można na wypoku przeczytać


@Limeade: Gdyby rzeczywistość w choć 20% odzwierciedlała wymysły Wykopków, to należałoby już dawno popełnić rytualne samobójstwo, bo życie byłoby nie do zniesienia.
  • Odpowiedz
@Limeade: Bo >95% kobiet się nimi brzydzi. Jest wręcz odwrotnie - to ciapactwo ciągnie do białych kobiet. Nic nawet nie można z tym zrobić, bo jak spróbujesz #!$%@?ć takich brązowych oblechów z klubu, to ty będziesz miał #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@T_C_D pomyślałby że zleją Polaka jak połowa w klubie to multikukti, a było wręcz odwrotnie. Ja zagranico mieszkam także za często w polskich klubach nie bywam i się zdziwiłem jak zobaczyłem tyle obcokrajowców co nawet bazyla nie może przytulić xD
  • Odpowiedz
@Limeade: może jako emigrant jesteś postrzegany jako dużo lepsza opcja. W moim mieście bliżej centrum czy bardziej popularnych miejsc nie przejdziesz dzisiaj daleko nie napotykając par polka+murzyn albo polka+hindus. Na imprezach też się nieraz do nich kleją z wzajemnością. A nawet nie mieszkam w wawie czy krk.

Poza tym, trzeba było zapytać czy ciągnie je do facetów z zachodu, wtedy uzyskał byś zapewne znacznie inne odpowiedzi.
  • Odpowiedz