Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop. Właśnie wróciłem z kilkudniowego pobytu w Sztumie. Dobrze się złożyło, bo akurat w międzyczasie spełniałem jedno ze swych życiowych marzeń i pewnie tarzanie się w szambie wcale by do tego nie pasowało, ale do rzeczy:
- nikomu nie ubliżałem
- nie zamieściłem żadnej kontrowersyjnej treści
- nie złamałem żadnego punktu regulaminu.

I co? I nic. @Moderacja postanowiła chyba wymierzyć mi klapsa za poglądy niezgodne z jedyną słuszną opcją, bo innego wytłumaczenia nie umiem sobie znaleźć. Smutne. A najsmutniejsze, że system kar, który teoretycznie ma uczyć i przestrzegać, w rzeczywistości jest narzędziem do zamykania ust, bo w momencie, gdy moderator usunął post, nawet nie wiadomo za co konkretnie się dostało karę. W jaki sposób prowadzi to do "resocjalizacji" popełniającego wykopowy grzech, gdy nawet nie wie, co zrobił źle?

#moderacja #justwykopthings #wykopseriousbusiness #bekazlewactwa #bekazneuropy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eduardo-garcia: dawno temu dostawałem bana za banem aż w końcu odpuściłem pisanie głupot pod wpływem emocji. Jest luzik - zero ostrzeżeń. Jak nie wiesz za co dostajesz to znaczym, że wciąż tarzasz się w politycznym szambie, bezrefleksyjnie robiąc za lemminga dla którejś z opcji politycznych.

Najwspanialsza rada na świecie - odpuść, nie klnij, nie obrażaj nikogo emocjonalnie, po ch... to robić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe: ale ja nie mam zamiaru luzować z polityką. Dla polityki tu jestem, bo uwielbiam wkładać kij w mrowisko, zwłaszcza w mrowisko o takim poziomie odrealnienia jak tutaj. Notorycznie obrywam tu obelgami i choć zupełnie one po mnie spływają, czuję się trochę nie fair, że dostaję bana cholera wie za co, a moje zgłoszenia są prawie zawsze odrzucane.
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: czytałem Twoje komentarze i nie wyglądają jakby pisała je osoba obiektywna. Jesteś poważnie przesiąknięty antytuskową propagandą. Ja byłem kiedyś antykaczystowską i trochę zajęło mi wyleczenie się z tego. Będziesz miał bany bo ciężko zachować granicę między rozsądkiem a emocjonalnymi reakcjami. Czyli nie jesteś do końca świadomy co piszesz.
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe: dziękuję za recenzję moich postów, ale kompletnie jej nie potrzebuję. Mogę pisać o płaskiej ziemi, spisku reptilian, recenzować czajniki i wychwalać walory wokalne Iwana i Delfina. Dopóki nie łamię regulaminu, a tego dotyczy mój post, nikomu nic do tego. Wszystko w temacie.
  • Odpowiedz