Wpis z mikrobloga

Ale postrzeganie Probierza się zmieniło, szczególnie po tych trzech meczach ostatnich jakie zagrała #reprezentacja
Z " ten kumpel diskopolowca, co nic nie wygrał" stał się nagle najlepiej ubranym i zaakceptowanym przez piłkarzy selekcjonerem, który nie boi się zagrać ofensywnie z silniejszym przeciwnikiem.
Masa pozytywnych komentarzy pod kanałem #laczynaspilka i na wykopie gdzie jest nadal gros wyznawców Sousy.
A ja tam od początku pisałem że wolę Chlepa Prodiża od Parka Mapszuna co by kazał lewemu być defensywnym napastnikiem.
#euro2024 #mecz #pilkanozna #meczynaspilka
Matpiotr - Ale postrzeganie Probierza się zmieniło, szczególnie po tych trzech meczac...

źródło: 1000015232

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matpiotr: wiadomo, że Probierz Twoj idol, ale pamiętaj, że łaska łykopka na pstrym koniu jeździ. Potknie się to zostanie nagle najgorzej ubranym trenerem xD

A komentarze pod laczynaspilka pisza stare baby i Mateusze z Luton.
  • Odpowiedz
@Matpiotr: Akat wykop miał spory udział w jego zniszczeniu, niestety. Mimo że nie twierdzę, że był wybitny. To z milczenia Lewandowskiego zrobili jakiś majstersztyk charyzmy Tiktokowskiego, a chłop zwyczajnie zapomniał co powiedzieć, bo ma czasem trudności z wysławianiem xD
  • Odpowiedz
@Matpiotr: #!$%@? raz sie ładnie ubrał i już wyniki nie ważne xd #!$%@?ć że powinniśmy to wygrać ale za to ładny garniturek trener ubrał ehhh lata porażek i jak nasze priorytety nisko spadły
  • Odpowiedz
ale postrzeganie Buzzera też się zmieniło na wykopie. Już też nie jest tak wyszydzany jak kiedyś.


@Matpiotr: Po tym co pokazali jego następcy, a szczególnie antyfutbol Michniewicza, to inaczej człowiek spojrzał na dokonania Brzęczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A ja tam od początku pisałem że wolę Chlepa Prodiża od Parka Mapszuna co by kazał lewemu być defensywnym napastnikiem.

Papszun to był pomysł wrzuć granat do szatni i zobacz kto się uchowa. Ja widziałem kilku zbawców polskiej piłki-Sasal, Ulatowski czy nawet Podoliński, nie mówiąc już o Rudym Piotrze S. co w Lechii mu coś tam żarło, więc Papszun wydawał mi się po prostu jednorazowym hitem w radiu podczas wakacji nic więcej.
  • Odpowiedz
Znasz się na piłce nie ma co! Pusty łeb tak to do brata, ojca, kolegi gadaj. A gadanie co komu zrobisz, ile masz lat chłopcze? 4? 5? W przedszkolu zabawkę ukradli czy co? MaDka kultury nie uczyła? @prismo:
  • Odpowiedz