Wpis z mikrobloga

Sprzedawanie w Polsce czegokolwiek używanego na #olx #vinted #marketplace czy #allegro, to sport dla ludzi z mocną psychiką.
Albo brak odpowiedzi w ogóle na ogłoszenia, a jak są jakieś odpowiedzi to albo boty/oszuści, albo propozycje z dupy z oferowaniem 30-50% wartości przedmiotu xD Z autami ta sama historia.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@ottersideofme: Panie, ja sprzedaję swoje kilkuletnie auto xD Raczej żaden handlarz nie trzyma auta kilka lat, zeby je sprzedac ze stratą. Ale rozumiem, ze handlarzy sciemniaczy pelno. Ale to od razu idzie wyczuc, jak ktos ma wystawione od cholery aut albo nie sa na niego zarejestrowane.
  • Odpowiedz
@PanieAreczku: co tam sprzedajecie dobrodzieju? :) ja tam szukam mocnego traktora ostatnio patrzę spodobał mnie się jeden dodałem do ulubionych następnego dnia cena mocno spadła z rowerka z 50k na 15k xD czytam ogłoszenie a ten traktor co miał być gotowy do pracy teraz okazało się że ma silnik zatarty i uszkodzoną skrzynie biegów xD dwie najdroższe usterki. Silnik i skrzynia może kosztować ponad 80k do tego modelu. Innym razem
  • Odpowiedz