Wpis z mikrobloga

Czesław Michniewicz i Fernando Santos to być może dwie najgorsze nominacje na selekcjonera reprezentacji Polski w historii.
Żeby dopełnić obrazu katastrofy, obaj nastąpili po sobie jeden po drugim.
Szok, że Probierzowi udało się jako tako postawić na nogi tę kadrę w kilka miesięcy, po tej ruinie xD
#mecz #reprezentacja #kanalsportowy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lolenson1888: Michniewicz to ma fuksa że po nim był jeszcze gorszy Santos ( ͡° ͜ʖ ͡°) ten był beznadziejny, ale przy portugalczyku Czesław był tylko kiepski
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: jeśli chodzi o Michniewicza, to nie do końca się zgodzę, ze względu na okoliczności w jakich został selekcjonerem. Mianowicie wystąpił w roli zadaniowca po tym jak siwy bajerant zawinął mandżur i robota jaką wykonał przed meczem barażowym ze Szwecją była naprawdę świetna. Później w Lidze Narodów też to jakoś wyglądało (poza pamiętnym gwałtem ze strony Belgii). Wszystko się spartoliło przed mundialem, afera premiowa, męczenie buły na boisku i przede
  • Odpowiedz
@fabcio93: 100 % racji w umiejętności wypunktowania czemu Santos był gorszy. Dodałby cenę. CCC. Czesiek spartolił na koniec, wykonał część założeń, nie miał kontraktu jak CR7 za $$$ u panów w sukienkach. Santos był opcją pewnie najdroższą w historii. Jakby spełniał cele, nie szkoda byłoby mu tyle płacić, ale on wolał udawać, że coś robi, nawet na lidze rzadko bywał, jakiś mecz Rakowa mi świta.
  • Odpowiedz
  • 0
@umorusany_w_kale:

o miano najgorszego, równie wysokie szanse mają Smuda Boniek Majewski Fornalik


Chodziło mi bardziej o sam wybór trenera, niż o wyniki. Nie powiesz mi, że Fornalik był głupim pomysłem? Jeden z najlepszych polskich trenerów ligowych. To, że prowadzenie kadry go przerosło to inna sprawa. A taki Smuda był faworytem kibiców wtedy w 2009 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz