Wpis z mikrobloga

@hubelot: co ma #!$%@? sytuacja w kraju do tego, że ktoś lubi starą motoryzację xD

@Tja88 ej no ale weeeeźźźźźź, tojotki som super, nie psujom się, mało palom i som ekologiczne

wiesz co odpowiada facet jak go zapytasz, dlaczego kupił toyotę ?

  • Odpowiedz
30-letnia niemiecka klasa premium > najdroższa wersja nowej Toyoty Corolli. Zdania nie zmienię.


@Tja88: To prawda, nie ma co porównywać jakości wykonania czy osiągów. @amath: Tyle że taki 30-letni, niemiecki samochód kosztuje w okolicach 1,3 miliona PLN a koszt przeglądu rocznego będzie pewnie większy niż zakupu najdroższej, nowej Corolli za 150k PLN... co tu porównywać, odrzutowiec do roweru?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tja88: tylko taką 30-letnią klasą premium nie podjedziesz na zakupy albo na wakacje, bo szkoda samochodu. Takie auto to możesz mieć jako kolejne w domu, do cieszenia oczu i na weekendowe wyjazdy za miasto. A 30-letnia klasa premium bez V12 pod maską w niczym nie będzie lepsza od nowej Corolli, a wręcz przeciwnie.
  • Odpowiedz
@positive_rate: ja mówię ogólnie o starszych samochodach, ja mam dwa na żółtych blachach, bo po prostu je lubię

wsiadam i po prostu lubię tym jechać, ostatnio spędziłem sobotę na evencie toyoty, nowa ravka nowy hilux i takie tam
no i fajne samochody, robią to co powinny, czyli działają i to tyle z emocji jakie we mnie wywołały
  • Odpowiedz