Wpis z mikrobloga

  • 1
@mateopoznan urojenia to masz ty przegladnij sobie moje wpisy archiwalne tusk jest zwykłym oszustem i niestety ale dalem się nabrać i sadze że jest więcej takich osob to nie trolownia to rzeczywistość która neuropki próbują zakrzyczeć
  • Odpowiedz
  • 0
@mateopoznan a mysl sobie że wygrałeś mam to totalnie w dupie jak ci to sprawi przyjemność xD wybory prezydenckie za pasem ja wiem jak zagłosuje i bynajmniej nie będę sie oglądał na takich jak ty fur dojczland
  • Odpowiedz
  • 2
@printf: ja w nic nie gram, żeby wygrywać :)

a Twoje urojenia nie są w stanie mnie obrazić, zresztą nawet nie aspiruje, żeby Ciebie przekonywać. Już po wcześniejszych wpisach, ale i po tym jak ochoczo tutaj przybiegłeś, by powtórzyć swoją mantrę, widać brak krytycznego myślenia o swoich poglądach*. to akurat szczerze zalecam.

* albo trolling ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 2
@printf: i - idąć Twoją retoryką - wybierasz innych śmieci ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak to sam nazwałeś "skrajnych nacjonalistów". gratuluje krytycznego myślenia, coś mało krytyczne :)
  • Odpowiedz
  • 0
@mateopoznan zobacz jak bardzo musiał mnie poirytowac rudy śmieć zeby tak się stało. Skoro lewica realizuję swoję interesy moim kosztem nie będę sie oglądać na ich interesy proste.
  • Odpowiedz