Wpis z mikrobloga

Jakiego portfela do krypto walut używacie? Ja używam Solfalre dla Solany i XDEFI dla wszystkiego innego (w sumie do Solany też :D) , XDEFI ładuje się mega wolno (przy otwieraniu rozszerzenia ma laga 3s) ale przynajmniej obsługuje wiele łańcuchów. No i "działa" z #ledger em. Coś tam na discordzie spamuję, że mają mieć apkę mobilną w te wakacje. Chętnie dowiedział bym się jakich portfeli wy używacie i dlaczego? Obecnie mam wrażenie, że większość portfeli jest zrobiona na jedno kopyto i wybór to po kolorach można podejmować.

A zapomaniełm wspomnieć Solflare ma tą przewagę, że działa na Firefox

#kryptowaluty #solana #ethereum #bitcoin
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@szmichal: ledger nie jest taki randomowy. W zasadzie to jest cold wallet ja bardziej o hot wallety pytałem. Też mam ledgera ale podłaczyłem go do XDEFI i podpinam tylko jak chcę wykonać jakąś transakcję
  • Odpowiedz
@korin_: trezor do btc dobry, bo soft i hardware jest otwarto-źródłowy a zamiast trezor suite oprogramowania do obsługi tego to electrum lub sparrow lepszy. Do czegoś innego to w ogóle nie używaj portfela tylko giełdy, no chyba że masz tej solany bardzo dużo.
Teraz popatrzyłem że trezor one z trezor suit nie obsługuje np solany ale to chyba najtańszy bardzo dobry portfel sprzętowy do btc.
Popatrz na portfele tu https://walletscrutiny.com/
  • Odpowiedz