Wpis z mikrobloga

Dziś na Leclercu uruchomili parkometry, stoją kolejki ludzi po kilkanaście metrów XD
Na cały wielki parking jest może ze 6 urządzeń. Ciekawi mnie natomiast dlaczego modernizują parking ale nie odmalują oznaczeń na zgodne z obecnymi przepisami, miejsca tam są w sam raz na seicento albo poloneza ale współczesne auta to owszem, zaparkujesz, ale nie wyjdziesz. #rzeszow #gownowpis
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Voltaire: Apcoa z tego co widzę. Ludzie zamiast zainstalować aplikację wolą stać w kolejce jak po papier toaletowy za PRLu. A niech stoją jak lubią.
  • Odpowiedz
Apcoa z tego co widzę. Ludzie zamiast zainstalować aplikację wolą stać w kolejce jak po papier toaletowy za PRLu


@kekacz: nei każdy wie że jakiś prywatny januszex obsługujący parking z jednym cieciem do mandatów ma swoją apkę...
  • Odpowiedz
  • 0
@Piottix dlatego płacą najcenniejszą rzeczą, swoim czasem. Ja wpadłem na pomysł poszukania aplikacji kilka miesięcy temu stojąc w długiej w kolejce do jednego z dwóch ledwo działających biletomatow Apcoa pod Nowym Światem. Ściągnięcie i dopięcie karty trwało ok 6 minut. Teraz mam spokój.

Apcoa obsługuje większość płatnych parkingów przy sklepach w tym mieście. Nie trzeba nawet mocno kombinować by sprawdzić istnienie ich aplikacji w sklepie googla.
  • Odpowiedz
dlatego płacą najcenniejszą rzeczą, swoim czasem


@kekacz: a dużo lepiej swoimi danymi w dziesiątkach apek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

a potem cieć i tak wystawi mandat i będziesz się reklamować oszczędzając czas
  • Odpowiedz
  • 0
@Ligniperdus tyle, że kontroler nie wypisuje tego długopisem na kartce, tylko drukuje z terminala, w którym jest informacja o włączonej "opłacie" za parkowanie.

A że dane? Jedna mniej lub więcej różnicy mi już nie robi.
  • Odpowiedz
zdania ekspertow sa podzielone :P


@3mortis: ja mogę napisać że jeszcze kosmici tam parkowali, to dopiero będą podzielone, Janusze blokersi których tam nie ma... a w niedzielę parking calutki pusty
  • Odpowiedz
Apcoa z tego co widzę. Ludzie zamiast zainstalować aplikację wolą stać w kolejce jak po papier toaletowy za PRLu. A niech stoją jak lubią.


@kekacz: Zgadz się. Natomiast co do samej aplikacji - ja p------e, nie wiem kogo oni tam zatrudnili do ogarnięcia jej, ale bardziej zmulonej apki na swoim telefonie nie mam... Myślałem, że to może coś u mnie jest tylko nie tak, ale z tego co widziałem to
  • Odpowiedz