Wpis z mikrobloga

W ile osób na stancji życie jest znośne? Dotychczas mieszkałem z 3 osobami i jedną łazienką i było git ale nie gotowali i słabo sprzątali. Czy mieszkanie w 5 osób ale z oddzielnym kiblem ujdzie?

#studbaza #pracbaza #wroclaw
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@halogen12v: strasznie debilne pytanie.
Miałem mieszkanie gdzie byłem sam i więcej osób sobie nie wyobrażam a mieszkałem w chacie z 6 osobami i też było ok.
Skąd mam wiedzieć czy lubisz żyć na gromadzie i jaki jest układ i metraż mieszkania?
Jeszcze tagujesz Wrocław jakby to miał znaczenie.
  • Odpowiedz
  • 0
@WilecSrylec: czy to byli jacyś znajomi czy po prostu obcy ludzie na początku? Co jest dobrą flagą? Porządek przy niespodziewanej wizycie?
@vateras131 w sensie było się ciężko dostać do toalety? Czy brak możliwości zrobienia śniadania/obiadu?
  • Odpowiedz
@halogen12v:
Kolejki do zrobienia żarcia, kolejki do mycia się. Suszarka na naczynia non stop zawalona. W lodówce mało miejsca. Do tego non stop ktoś wchodził albo wychodził z mieszkania. No młyn jak dla mnie.
Jeszcze jest trochę inaczej z dobrymi znajomymi jak się przykładowo wspólnie gotuje i chodzi na imprezy. Ale jak każdy sobie żyje praktycznie osobno to jest to uciążliwe.
  • Odpowiedz
@halogen12v: ale ja nie wiem z kim ty będziesz mieszkał ani na jakiej przestrzeni, więc w takim wymiarze pytanie jest debilne. Jeden kretyn potrafi usrac życie doszczętnie a 5 fajnych ludzi na 200 metrach kwadratowych w ogóle będzie nieuciążliwe. Twoje pytanie jest z dupy
  • Odpowiedz
@halogen12v: 2 osoby znały się wcześniej, pozostali zupełnie przypadkowo. Ja akurat wynajmowałem świeże mieszkanie, w którym byliśmy pierwszymi lokatorami, ale jak przychodzisz oglądać to od razu widać pewne rzeczy, jak jest syf na blatach/w zlewie w kuchni to wiadomo że ludzie nie sprzątają na bieżąco po sobie, a jak tego nie robią to nawet jak wypucujesz mieszkanie, to po 3 dniach jest burdel
  • Odpowiedz
  • 0
dzięki za odpowiedzi. Racja, nie chcę mieszkać w więcej niż 3 osoby. W dodatku byłem zobaczyć takie mieszkanie 5 osobowe, drogie jak zboże, talerze nieumyte ale ogólnie czysto. Jednak to młyn.
  • Odpowiedz
@halogen12v najwięcej mieszkałam w 6 osób, osobny kibel był wtedy. Mieszkalam też w 5 z łazienka połączona z kiblem i to bywa ciężkie nawet mieszkając w dwie osoby xD
  • Odpowiedz
@halogen12v pytań o to którego poszukujesz, myślisz że w mieszkaniu 3 pokojowym (60-63 m^2) z oddzielną ubikacja i łazienka dałoby radę wynająć 5-6 osobom? Po 2 na pokój.

ile mniej więcej trzeba płacić od osoby w takim przypadku?
  • Odpowiedz
  • 0
Aa, szukałem jakiegoś 55- 63 m^2 ale trzypokojowego i lokatorów ma być trzech. Za pokój 11m^2 trzeba płacić 1100 zł. Choć wcześniej płaciłem grosze za o wiele większe mieszkanie.
  • Odpowiedz