Wpis z mikrobloga

Czy wybiera się może ktoś na Audioriver i/lub Tauron Nowa Muzyka? Ja niestety mam za daleko i na jeden, i na drugi festiwal, a sprawa wygląda tak, że kolekcjonuję puszki po piwie, a Lech wypuścił dedykowane tym festiwalom puszki. Czy znajdzie się dobra dusza, która by mi kupiła, a następnie je przesłała? Oczywiście za stosowną opłatą. :)
#audioriver #tauronnowamuzyka #p--o #puszkipopiwie #lech #puszki
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vadzior: no właśnie sęk w tym, że te puszki są tylko i wyłącznie dostępne na tych festiwalach. Polandrock to też inna sytuacja, bo tam od wielu lat jest taka akcja, że na całą Polskę idzie jeden wzór puszki, a na samym festiwalu jest jeszcze inny, który można zdobyć tylko tam. Niestety nie mam ani na tyle dużo kasy, ani tym bardziej na tyle dużo czasu, by móc pozwolić
  • Odpowiedz
@Rozkoszniaczek: Kumam. Właśnie tylko chciałem zapytać gdzie to jest dostępne. Myślałem, że na festiwalach to nie ma puszek tylko leją w kubki, na audio ostatnio były kubki wielorazowe chyba.
A lechy z puszkami festiwalowymi na pewno były w sklepach, właśnie poland rock i jakiś hiphopowy na pewno też był.
  • Odpowiedz
@Vadzior: Lech w tym roku zaliczył rebranding i jest bardziej cool i fancy. Stąd też nowe dedykowane puszki na festiwalach. No i jakby nie patrzeć jest to wciąż względnie bezpieczna opcja, w sensie, że puszką 330 ml nie da się tak łatwo komuś zrobić krzywdy (w porównaniu do butelek).
  • Odpowiedz
@Rozkoszniaczek: Tak, na takich imprezach jak są już puszki to przy wydaniu muszą je otworzyć np. red bull tak zawsze robił.
A więc dobrze wiedzieć, że na festiwale trafiają dedykowane puszki pod konkretną imprezę.
  • Odpowiedz